Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dél-Pesti kórházba a szülőszob...

Dél-Pesti kórházba a szülőszobára külön kell összepakolni, és mit kell vinni?

Figyelt kérdés
És miket kell bevinni a picinek?
2012. júl. 8. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a honlapjukon! könnyű szülést :)
2012. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem találom:S
2012. júl. 8. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ott fogok szűlni.A honlapjukon már én is kerestem és nincs fent:( Csütörtökön megyek a védőnőmhöz és ad majd valami listát (legalábbis múlkort ezt mondta). A te védőnőd nem tud ebben segíteni?

Amugy mikorra vagy kiírva? Boldog babavárást 34 hkm:)

2012. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
augusztus 8:)
2012. júl. 8. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ott szültem tavaly, a kórházi csomagom nálam volt végig, az összes holmimmal. Annyit kért a szülésznő, hogy készítsem külön egy zacskóba a tisztálkodó szereket, papírzsebit, ha valami komplikáció adódik és intenzívre kell menni, akkor azt be tudják hozni, mert oda mást nem lehet. A végén császároztak, a férjem hozta utánam a kórterembe a csomagomat utánam.
2012. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam lemaradt: Könnyű szülést és jó egészséget kívánok!
2012. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A szülőszobára különösen nem kell vinni semmit. Egy kis ásványvíz, szőlőcukor, esetleg zene, papucs, apának elemózsia, feltéve, ha apás szülés lesz. Hálóinget adnak.

A bébinek pedig popsitörlő, textil pelus, rendes pelus, popsikenőcs és egy vékony kis pléd.


Nagyon könnyű szülést és a Kika szobát kívánom Neked!

Nekem bejött. Programozott voltam, 3 órát vihorásztam a szülésznőmmel és a férjemmel, majd burokrepesztés után 20 perccel megszületett a kisfiam. :)

2012. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Bízom benne hogy könnyű szülés lesz. Első baba, és kislány:)
2012. júl. 9. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!