Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+6 hetes vagyok, folyamatosan...

4+6 hetes vagyok, folyamatosan mérem a hőmet. Mi számít olyan hőleesésnek, ami már bajt jelenthet? Eddig mindig 37 felett volt a hőm (37,37,1 és 37,2 között mozgott), de ma reggel lement 36,9-re. Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 7. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Adhatok egy jó tanácsot? Ne méregesd a hőded!!! Minek? Babát vársz, sikerült! Örülj neki, és ne gondolj negatív dolgokra, pláne ne azon a 2-3 tized fok hőleesésen parázz. Így végig fogod aggódni az egész terhességet. 100 %, hogy nem jelent bajt, nyugodj meg.

Gratulálok és boldog babavárást! :)

2012. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most már ne méregess! Élvezd a Várandósságodat, és légy boldog! Ne idegeskedj a hőmérsékleted miatt!

Nem olyan hatalmas leesés ez még!


Dugd el azt a hőmérőt! Nincs már rá szükség!!! :D

Boldog várakozást a maradék 35 hétre! Jó egészséget Nektek!

2012. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, semmi értelme mérni. Ez a legkevesebb, kit érdekel a hő? Élvezd a babavárást, örülj, hogy nem a hányingertől szenvedsz!

Nyugodj meg, boldog babavárást!

2012. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igazatok van túl parázom, de csak mert a legutóbb spontán vetélésem volt, bár az még nagyon az elején volt, de ott is hőleeséssel kezdődött, ezért nagyon félek :( ma reggel csináltam egy tesztet, ahol a tesztcsík erősebb jóval mint a control, ilyen még nem volt!:) ez megnyugtatott kicsit!
2012. aug. 7. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:
:)
2012. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a 36,9 az teljesen jó. a többieknek igazuk van, ne mérd tovább
2012. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erősödő teszt szuper, de azt SE csináld minden nap :-)
2012. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatásokat!El is tettem a hőmérőt!:)próbálok megnyugodni!:) a tesztet csak azért csináltam, h megnyugodjak, előtte 1 héttel csináltam az utolsót :D legyen már kedd és irány a doki!szerintem akkor fogok télleg 100%ig megnyugodni!
2012. aug. 7. 09:43
 9/9 anonim válasza:
első terhességem alatt sosem mértem meg a hőmet sőt eszembe se jutott mégis született egy egészséges kislányom aki mára 5 éves elmúlt. második terhességemnél addig mértem csak míg be nem bizonyosodott a terhességem.
2012. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!