Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen? Az I-es Női Klinikára kell időpontot kérnem, mert magas lett az AFP indexem, reggel óta hívom őket és folyamatosan foglalt! Ez tényleg olyan nehezen szokott menni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
SZIA! BOCSI az offért de ez engem is érekelne mert nekem is kell majd mennem genetikára. téged is arra küldenek?
2010. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos rossz lett az AFP indexem, ezért ma megismételték a vérvételt. Hétfőn lesz meg az eredménye, és ezzel együtt kell felmennem. Folyamatosan hívom őket reggel óta, és folyamatosan foglalt. Felhívtam a központi számukat (hatodszorra vették fel), és mondom az embernek, hogy genetikára szeretnék időpontot kérni, de a megadott szám folyamatosan foglalt... Erre az ember majdhogy nem leordítja a fejemet, és közli velem, hogy persze mert magzatvíz levétel van, és nem gondolom, hogy ilyen művelet közben majd valaki ugrál a telefonhoz. Mondom neki, hogy persze én ezt megértem, de nem tudhattam, és mégis mikor hívhatnám őket, hogy fel is vegyék. Erre közli, hogy nem tudja, és lecsapta a telefont. Hát kész vagyok. Gondolhatja, hogy nem azért hivogatom őket, mert semmi dolgom nem lenne velük. Utálom az ilyen embereket. Személyesen meg nem akarok ezért felmenni, ha nem muszáj, mert 70 km-re lakom a kórháztól.
2010. febr. 3. 12:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én még decemberben hívtam őket, karácsony előtt délután fél 3-kor és akkor elsőre felvették. Próbálkozz délután, mert 2-ig vizsgálgatnak mindenkit, utána szabadabbak.
2010. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, valami ilyesmit vártam volna a telefonos embertől is.
2010. febr. 3. 13:08
 5/20 A kérdező kommentje:
A MOM indexem 1,6 lett. A leletemen a határérték: 0,7-1,3. Végre felvették a telefont, és a hölgy majdnem kinevetett, hogy ilyen értékkel fel akarok menni, nem adott időpontot. Gondolom nem véletlenül adták ki a megyei kórházban a beutalót. Szerintetek?
2010. febr. 3. 14:11
 6/20 anonim ***** válasza:
2.5 felett számít magasnak, nem? én legalábbis nem hallottam még 1.3-as határértékről, itt is millió ezzel kapcsolatos kérdés van, de mind a 2.5 határértéket említi...
2010. febr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A MOM 2,5-ig normális, az 1,6 tényleg tökéletes. Ilyen eredménnyel nem kell aggódnod. Nézz utána a neten bárhol, és a többi kismama is meg fog erősíteni ebben.


30h km

2010. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a MOM miatt kell genetikára menned! Más "gyanús" érték nincs a papírodon? Nem mondta meg konkrétan az orvosod hogy miért adja a beutalót? Mert az 1.6 afp tökéletes...
2010. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, csak ez miatt adta a beutalót, meg van csillagozva az értékem. Előzetesen én is utána olvastam, ezért nem is értettem, hogy miért van megcsillagozva. Referencia tartománynak viszont valóban 0.70-1,30 van megadva a leleten.
2010. febr. 3. 14:30
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!

A referencia tartomány laboronként más. Egyébként a védőnő mondta a hallgatóknak tanácsadáson, hogy az afp pontatlan utána jön a 18 heti genetikai UH. Ha az afp magas de az Uh normális, akkor az UH eredményét fogadják el. Lehet, hogy a beutaló kiadásában a korod játszik szerepet?

2010. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!