Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, és reggel...

16 hetes vagyok, és reggel kisebb a pocakom, Ti észrevettetek hasonlót?

Figyelt kérdés

Mérem centivel a pocakom, mert már alig várom hogy látszódjon, de reggel 3 centivel kisebb mint este.

Nektek ez hogy alakul? Mikor lesz látványos a pocak?


2012. aug. 7. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a puffadás miatt van ilyenkor még.
2012. aug. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy kisebb.A gázok miatt lesz estére nagyobb,meg attól,hogy nappal eszel. Ez teljesen normális.

Nekem az első képem,amin már látszik is a pocakom az 17-18 hetesen készült(vékony testalkatú vagyok).De ez egyénenként nagyon változó lehet.

Csak türelem,előbb utóbb gömbölyödik :D

35hkm

2012. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhesen is kisebb az ember hasa reggel, mint este :)
2012. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen nekem is így volt, estére puffadtam
2012. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
estére puffadsz még és azért :) de türelem, már nemsokára gömbölyödni fog a hasad a baba miatt :)
2012. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 15 hetes vagyok, de nálam is így van. Pedig én este nagyon látom, mert vékony vagyok és soha nem volt pocakom. Reggel majdnem a "régi" még a hasam, bár behúzni már nem tudom.

szóval szerintem teljesen természetes!

2012. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, akkor nem csak én vagyok ezzel egyedül :)

Boldog babavárást!!

2012. aug. 7. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Ha nem vársz babát, akkor is mindig nagyobb a hasad estére, mert amit egész nap megeszel, az bizony ott van. :) Most ugyanez a helyzet. :)
2012. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24 hetes vagyok,és még nekem is nagyobb bizony estére a hasam mint reggel.:)
2012. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia én már 30 hetes vagyok, de még mindig láthatóan kisebb reggelre a hasam, szinte alig van, aztán kelés után hamar visszaáll :-) Lehet olyankor úgy fekszik a pici is, mert amúgy egész nap megse áll :-)
2012. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!