Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márc.3 voltam abortuszon 2és...

Márc.3 voltam abortuszon 2és fél hétig véreztem folyamatosan 1 hete elmúlt ma reggel arra kellek hogy görcsölök kimentem a vécére és egy kisebb mandarin nagyságú alvat vér jött ki 1 órára megint normális ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Ezek szerint vagy még mindíg vérzel, vagy az alvadt vér sokáig volt a méhedben. Mivel a vér hamar bomlik, ez nagyon súlyos fertőzésekhez vezethet. Menj dokihoz.
2009. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz folyamatosan jön az alvat vér ha elmegyek vécére Tegnap este ittam pár pohár vörös bort lehet hogy köze van egymáshoz?
2009. márc. 29. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs köze szerintem. Lázad nincs?
2009. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nincs hála isten
2009. márc. 29. 11:15
 5/16 anonim válasza:
100%
szerintem is menj orvoshoz
2009. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
elmegyek csak a kis fiam 14 hónapos és a férjem dolgozik ha hazért elmegyünk együtt köszönöm
2009. márc. 29. 11:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószinúleg van valami belső gyulladásod az ab. miatt. Az előtte lévő két hetes vérzés se természetes!!

Mihamarabb próbálj eljutni orvoshoz, ha tudod előbb hivd haza a férjedet, biztos van munkahelyi telószáma.

2009. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm felhivtam és jön haza és elmegyünk mert rosszul érzem magam nagyon
2009. márc. 29. 12:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nálam ilyen nem volt 3 éve. Kb. 2-3 hétig "véreztem", de ebből csak az első max. 1 hét volt piros vér, utána átment barnázásba, krémes folyásom lett és nem állandóan, hanem csak hol jött, hol nem, volt hogy másfél napig nem. Aztán ez is elmúlt majd nem sokkal később megjött a menzeszem.


Valami baj tutira van, mert mandarin nagyságú alvadt vér távozása, meg görcsölés 25nappal a műtét után hidd el nekem, hogy nem normális!


Szurkolok, hogy ne legyen nagy baj ,és írd meg (akár privátban), hogy mi lett veled.

2009. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Most arra gondoltam: ez nem lehet a menstruáció? Ha belső gyulladás lenne, az lázzal is járna. De persze ezt az ORVOS döntse el. Jobbulást!
2009. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!