Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még nem kívánkozik...

Ugye még nem kívánkozik kijönni a babóm? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tegnap óta nagyon lent érzem mozogni a babám,vagyis mintha a méhszájamat "püfölné".Ugye nem azért van ilyen lent mert úgy gondolja jobb lenne kint?Jó lenne ha már velünk lehetne, de még csak 27 hetes vagyok, még minimum egy 10 hetet bent rosszalkodhatna!Ugye nyugodt lehetek?
2009. júl. 20. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb pont ettől az időtől fogva ugyanigy voltam mint Te. Én is mindig attól féltem nehogy korábban akarjon kibujni,mert szinte mintha a lábamközött lett volna,főleg ha intenziven nekiállt mocorogni. De azóta már 34 hetesek vagyunk,mostmár méginkább igy érzem,de a dr úr megnyugtatott hogy a méhszáj magasan van és kemény,zárt,ugyhogy esze ágában sincs még kibujni. Az uh annyit mutatott hogy jól lent van,és mivel nagyon aktiv is ezért érzem azt mintha már a kijáratot püfölné.

Az is lehet hogy már neked is megfordult és azért másképpen érzed. Boldog babavárást neked!

2009. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na végre nem csak én vagyok egyedül. Nálunk ez a kibújás püfölés érzés attól kezdve van, hogy elkezdett mocorogni. Orvoshoz is elmentem, nem-e baj van, de megnyugtatott. Nagyon lent van a kis lurkó. Plusz van amikor befordul, és olyanokat rúg hogy fáj, begörcsölök teljesen, azt mondják lehet valami idegre ül rá.

Megkérdezhetem hogy nektek fiúcskátok lesz vagy kislány? Egy mami azt mondta nekem a kórházban a múltkor, hogy neki is lent van a pici nagyon, és kisfiú, és általában a kisfiúk lent szoktak rosszalkodni. Igaz lehet ez?

2009. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat!Remélem is hogy még jól érzi magát odabent,inkább rúgjon vágjon oda lent,ha neki úgy jó!!

Nekem kislányom lesz, szerintem ez nem függ a nemétől.

Amúgy mennyi idősek vagytok most?

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok Nektek!

2009. júl. 20. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Első vagyok. Nekünk is fiú lesz,de hogy ettől függ e hol ficánkol azt nem tudom. NEkem második baba és az elsőnél (lány) nem volt ilyen,sőt ő nem is püfölt ennyire nagyon,pedig ő is örökmozgó volt. Én a 34.-ik hétben vagyok, és már kezdem nehezen cipelni,ráadásul állandóan "üt-vág" a drága:-)
2009. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sziasztok, én 26 hetes vagyok, és kb egy hete iszonyatosan fáj a szeméremcsontom, főleg éjjelente, valamint az én kis angyalkám is nagyon lent van, lent ficánkol állandóan. Kicsit furcsa számomra, de akkor ezek szerint ez is egyénenként változik...
2009. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!