Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik hete köhögök, nem...

Harmadik hete köhögök, nem bírok kijönni belőle, folyik az orrom, de lázam szerencsére nincs. Mézet eszek, lámpázok, gyógyszert nem szeretnék bevenni. Ugye nem teszek rosszat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 17-18 hetesen voltam így, de én elmentem házidokihoz.Penicilin származékot írt fel (Semicilin), ha nem szedtem volna, kinyeffenek.Olyan köhögőrohamaim voltak, hogy pisiltem be.-úgyhogy én amondó voltam, hogy inkább rövid ideig gyógyszer, mint hosszú ideig gyulladás a szervezetben.
2010. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, ráadásul az első 12 hétben és a nőgyógyászom is és a háziorvos is egyetértett abban, hogy az antibiotikum kisebb rosszat okozhat, mintha elfajul a köhögés. Így kaptam 3 hét után gyógyszert és 4 nap alatt elmúlt minden bajom. A betegségekkel nem szabad játszani, ha 3 hete köhögsz akkor már komolyabb gyógyszerre van szükséged, nem fog ártani a babának, értenek hozzá az orvosok és olyat adnak amit szabad szedni. Ha szövődményed lesz azzal sokkal nagyobb baj történhet. Jobbulást!
2010. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a választ. Megyek a dokihoz... :) Minden jót!
2010. dec. 29. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hétig köhögtem annyira, hogy hánytam is tőle. lehet kapni a patikába sinupter drazsét, csak gyógynövényeket tartalmaz és terhesség alatt is szedhető. 3 nap alatt búcsút mondhattam a köhögésnek.
2010. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó neked, én most is 1 hete szedem a Sinupretet de semmi javulás. :( Én is nagyon köhögök... 12 hkm
2010. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!