Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos "mindjárt megjön...

Folyamatos "mindjárt megjön érzés" 38 hetesen mitől? Jósló vs. Szülés?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is :)
2012. aug. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem nem fájdalmas, "csak" nyomódik, akkor lehet, hogy csak ránehezedik a baba súlya a méhszájadra. Én az utolsó hetekben már végig ezt éreztem. Próbálj meg lefeküdni és föltenni a lábad, attól sokkal jobb lesz!

Az igazi fájásoknál a has megfeszül, határozottan összehúzódik 15-30 mp-re, majd kienged. Amikor ezek a fájások sűrűsödnek, egyre jobban fájnak is. Ilyenkor majd megállsz, nem beszélsz, nem figyelsz semmi másra, csak próbálsz életben maradni és mindig megkönnyebbülsz, ahogy elmúlik :) Na ez lesz az igazi szülési fájás :)

2012. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huhh...fájdalmasan hangzik :/


Ez a mindjárt megjön érzés olyan mint a menstruációs görcs, fáj, de annyira nem vészes, keményedések vannak közben, de nem rendszeresen.

2012. aug. 7. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
ez lehet szülés meg jósló is, amit írsz. nekem szüléskor is összevissza fájásaim voltak. amúgy meg front van, ilyenkor én jóslózni szoktam, most is.
2012. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm hogy írtál.
2012. aug. 7. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nah?hogy alakult?megvan a baba?
2012. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!