Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos "megjön" érzés...

Folyamatos "megjön" érzés normális a terhesség elején? (5 napja késik, teszt: pozitív)

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen normális ugyanezt éreztem a frász kerülgetett.
2012. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem. Folyamatosan azon paráztam, hogy tuti elkezdek vérezni, és irány megint a kórház. Ne aggódj, ez természetes. :)

Gratula a babához!

2012. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Voltam orvosnál(túl buzgó voltam nem bírtam várni) megvastagodott méhnyálkahártyát látott csak a doki. 2 napja folyamatosan megjön érzésem van és úgy félek :( :D Annyira szeretném a babát.... fél éve próbálkozunk már!

2012. jan. 25. 19:56
 4/6 Filó Judit válasza:
A mostani tesztek már elég érzékenyek,nekem ezt a doki mondta:) ilyen érzésem nekem is volt,most 6 hónapos a kisfiam.csak ne stresszelj.hajrá:)
2012. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van :) Termeszetes,nyugi.

Mult heten kellett volna megjonnie(szombat-vasarnap) de mar szerdan halvany pozit teszteltem es minden nap erosodott a teszt a hetvegeig. En csak 6 hetesen megyek dokihoz.

Minden jot nektek!

4 hetes kismama

2012. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez jellemző az első hetekben.
2012. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!