Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj a babámmal?

Ugye nincs baj a babámmal?

Figyelt kérdés

19+4 hetes a baba a méretei szerint, a mensi szerint a terhességem 20+2 hetes. Kb 2 hete érzem a babát, 1 hete még jobban, volt olyan nap, amikor egész nap éreztem a mocorgását. Most viszont 2 napja szinte egyáltalán nem érzem, talán 1-1 apró kis buborékszerű, de tényleg pici motoszkálást. Meghallgattam a szívhangfigyelővel, mindent rendben találtam. Első baba amúgy. Normális, hogy ilyenkor nem érzem minden nap? Aggódom!

Hátsófali a lepényem.



2012. aug. 7. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy még ritkábban érzed, ne félj! Később is lesz olyan, hogy egy-egy nap épp csak bejelentkezik. :)


23+4 hkm

2012. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert ugye ilyenkor még rengeteg helye van a mozgolódáshoz... Semmi probléma. Van, aki még ilyenkor egyáltalán nem érzi mocorogni a babáját! :)

27 hetes km

2012. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnyugtattatok picit :)

Remélem hamarosan újra aktiv lesz és érezni fogom :)

2012. aug. 7. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,én is így voltam miután először éreztem(19 hetes) utána 1 hétig semmi,nagyon bepánikoltam,de semmi gond nem volt,nagy volt helye mocorogni.

Nah de most be pótolja azt a hetet,majd ki rúgja a pocakomat annyit mocorog,nagyon jó érzés.


24/4 hetes kismama

2012. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!