Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 31. héten elkezdhe...

Szerintetek 31. héten elkezdhetek biciklivel járni, ha eddig nem tettem?

Figyelt kérdés
anyagi okokból kérdezem, nem akarok most bérletet váltani. ahová csak lehet gyalog mennék, de messzebre mondjuk orvoshoz bicajjal. kb 3-4 alkalom. barátságtalan választ nem várok!!!
2012. aug. 8. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ne menj bicajjal, ha eddig nem tetted. Főleg a leesés veszélye miatt. Nekem azt mondta a dokim, hogy abszolút tiltólistás a biciklizés és a lovaglás (ez engem érint...)

nem érdemes kockáztatni, inkább vegyél 1-1 jegyet!

2012. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem se biciklizz. Én nem mernék! Én villamossal jártam, kéznél volt a jegy, de ennyi. (Lehet emiatt leszólni...)
2012. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! en 5 honaposan bicikliztem utana korhazban fekudtem veszelyeztetett terheskent...nem ajanlott!
2012. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se kezdj el most biciklizni, ha eddig nem tetted. Meg gondolom azért 31 hetesen már elég nagy a pocakod, ilyenkor már nem is lenne kényelmes. Igaza van az utolsónak, legyen mindig kéznél nálad egy jegy.;)
2012. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
én is úgy járok hogy kezemben a jegy és csak akkor lukasztom ha jön az ellenőr
2012. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én sem járnék bicóval! mi van ha ne adj Isten elesel?? meg ott vannak a bukkanók is...


:) én is úgy bkv-zok mint az előttem szólóak :)

jegy a kézben... kb 2-3 éve járok így, azalatt az idő alatt 1!!-szer sikerült megbüntetnie az ellenőrnek :)

akkor azt mondtam, most megint kifizettem pár évre a bkv-s bérletem :)

nem anyagi okokból járok így, csak sajnálok kiadni ennyi pénzt bérletre, mert ha már megeszem akkor szeretnék igényesen utazni... de mint tudjuk ez nem igazán várható el! majd ha normális tisztaságúak lesznek a buszok akkor veszek bérletet!

bocsi a kisregényért, meg hogy elkanyarodtam a témától!!

2012. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom a bicajozást, főleg ha eddig sem tetted, akkor meg pláne. Engem már 12 hetesen eltiltottak a kerékpározástól. Kocsival jártam + gyalog mindenhová, de ez így 36+5 hetesen már nem megy, vezetni már nem tudok, mert nem férek be a volánhoz, gyalogolni is csak rövid távon megy (pl. a boltig), ezért busszal közlekedek. 1-1 alkalomra kibírom jeggyel, mikor a kórházba kell menni, vagy mikor a férjem is ráér, akkor elvisz kocsival.

Szerintem ne biciklizz, inkább szánd rá a pénzt a bérletre/jegyre, mert az egészségetek 100x többet ér mindennél!

2012. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tuti nem bicikliznék, az első babám 32. héten fordult meg, attól kezdve ha leültem is majd szét szakadta alul, a fejével nagyon nyomott valami, s magam alá képzelek egy kerékpárülést?! Még most is kiver a víz...:))

Di a viccet félretéve, nem véletlenüln tiltólistás tevékenység, ahogy azt már valaki írta.

2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!