Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babaruhákat feltétlen ki...

A babaruhákat feltétlen ki kell vasalni minden mosás után vagy nem olyan fontos?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért jó ha vasalod, mert fertőtlenít a magas hő!
2012. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok egy nagy vasalós, inkább 60 fokon mosom, jól kirázom teregetés előtt a ruhákat és napon szárítom őket. (Már ha süt a nap.)

Mindkét gyerekem ruháit, 2-2 alkalommal vasaltam csak, egyszer a születésük előtt, egyszer meg az első héten, miután hazajöttünk a kórházból. Aztán feladtam! Napi 3-4 váltás ruha, csak a babának + nagytesó ruhái + a mi ruháink. Rengeteg időt elvenne tőlük ennyi vasalás.

2012. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én vasalós vagyok, a gyerekek ruháit mindig kivasalom (mieink közül csak azt, amit kell). Ahogy az első válaszoló is írta, kicsinél azért jó, mert fertőtlenít, később pedig szebbek lesznek tőle a ruhák.
2012. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a kislányom és az Ő ruháit még vasalom, a miénkből csak azokat, ami gyűrődik.
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én nem vasaltam egyet sem, újszülöttnek sem. Egyik sem volt beteges, csak az ovis korral jöttek a betegségek. Alkalomra inget vasalok, esetleg ami gyűrődős, de mást nem. Ennyi erővel az én otthoni ruhámat is vasalni kellene, mert ahhoz jobban hozzányúl, mint a sajátjához.
2012. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én mindig vasaltam.
2012. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma többedik ilyen kérdést olvasom és azt hiszem gond van velem:)


Én mindent vasalok, ha tehetem napon is szárítom...


De mindent még a zoknikat is vasalom és nemcsak a gyereknek...


csak kérdezem tényleg de hogy lehet nem vasalni, nem gyűröttek kemények a ruhák?

bocsi de elnem tudom képzelni...

2012. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat csajok :)


én nem szoktam a saját cuccunkat vasalni, és nem szoktak kemények lenni :)

2012. aug. 8. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem vasalom, egyedül azt a 3-4 darabot amit örököltünk, de az újakat amiket vettem, csak kimostam, de nem vasaltam. A saját ruháimat sem vasalom, sőt! utálok vasalt ruhában lenni, férjem dettó. Sokkal hasznosabb dolgokkal el tudom tölteni a felesleges óráimat, mint a vasalás.
2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Én csak legelőszőr vasaltam ki mindent, késbőbb semmit sem.Saját ruháinkat sem vasalom, utálok vasalni.Inkább teregetek úgy, hogy szépen kilógja magát a ruha és nem lesz gyűrött.

De tudom, h a picinek azért kéne vasalni, mert fertőtlenít, én csak egyszer tettem mindezt meg.ami olyan azt magas hőfokon mosom

2012. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!