Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mellé feltétlen...

Kondizás mellé feltétlen fontos a ch?

Figyelt kérdés
gyúrok és mellette nyomatom ezerrel a fehérjetartalmú kajákat, shaket stb, de zsírt nem akarok. Szénhidrátokat ki is hagyom a kajámból. Lehet így tömeget növelni?
2012. jan. 1. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe: [link]


De mivel úgyis tudom, hogy meg se fogod nyitni... Kb olyan szintű ez a kérdés, mint: Üzemanyag nélkül megy e az autó? Persze, ha tolod :)

2012. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon elméleti szinten kihagyható lenne a szénhidrát, mivel nem makronutriens, de gyakorlatilag meg gyökér a kérdés, és normális keretek közt kivitelezetlen, és egészségtelen lenne.
2012. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát vannak ketamin diétás testépítők, de az sokkal több kitartást tőlük igényel mint egy mezei testépítőtől, mivel ugye a szénhidrátból sokkal jobb hatásfokkal állít elő energiát a szervezeted, mint zsírból meg fehérjéből.
2012. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 oyeacch ***** válasza:
A szénhidrát az makronutriens, a ketamin meg egy drog. Gratulálok mindkettőtöknek. És még legyökerezze a kérdést b*szki... Bagoly mondja verébnek, hogy gyökér!
2012. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ketamin diéta :D pár óra telt el az évből, de ez gyanús, hogy ott lesz az év f@szságai között.
2012. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ketogén diétára gondolhatott, de a kérdés a tömegelésre vonatkozott, nem pedig diétára...
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen ketogén-ra gondoltam, későre járt, összekeveredtek a szavak :D, na jó nem mentegetőzöm


cask olvastam róla, annyira nem vagyok otthon ezekben a diétákban, de úgy olvastam valahol, hogy ketogén étrenddel is növeltek már tömeget, viszont kevésbé lett látványos az izomzat, vagyis laposabb (gondolom kevesebb glikogén van az izomzatban)

2012. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!