Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt negatív...

Terhességi teszt negatív -pozitív -nagatív majd pozitív?

Figyelt kérdés

11. dpo-n szinte láthatatlan elszineződés, mégis volt valami.

13. dpo-n hómező, negatív teszt.

15. dpo-n gyönyörű halvány, de egyértelműen, mindenki számára láthatóan pozitív teszt (rózsaszín).

17. dpo-n negatív teszt.

Ezek 10-esek, a netről vannak.

Szintén a 17. dpo-n ugyanabból a pisiből csináltam egy 25-öset, ami alig láthatóan pozitív (rózsaszín).

Ez mitől van??? Össze -vissa termeli még a hcg-t a baba? Vagy a 10-es tesztek rosszak (a negák), és a 25-ös csak 2-3 nap múlva kezd erősödni? Bízom a sikerben, csak nem nagyon értem. Tapasztalatokat várok. És biztatást:)



2012. aug. 8. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A hcg folyamatosan termelődik, olyan lehet/van, hogy reggeli vizeletben több van mint délután/este. De ha már 3 (jól értem?) poz. teszted van, akkor inkább a tesztek minőségével lehet gond, mert olyan nincs, hogy nincs hcg de a teszt mutatja. Szóval én gratulálok!!
2012. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sikerült, próbáld 25össel holnap reggel, az eléggé biztos lesz már!

Drukkolok!

2012. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell már tesztelgetni és baba van ha egyszer lett pozi teszt is
2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem mész orvoshoz?
2012. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
orvos sem látna semmit szerintem még (estleg a kórházi teszt). 1-es voltam
2012. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vagy a 10-es vagy a 25-ös rossz, olyan nincs hogy a hcg egyszer ott van egyszer nincs. menj el drogériába vegyél egy más fajtát vagy kettőt és csináld meg az a tuti...


Ha hcg ott van az csak erősebb lehet, de egyébként 17dpo-azért már valószínű egyértelmű pozi lenne, szerintem... de mondom szerintem vegyél Gabriel vagy Prompt tesztet...

2012. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 8. 17:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Megfogant, de nagyon korán elhalt.
2012. aug. 16. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: nagyon sajnálom! gondolom, most nagyon szomorú és csalódott vagy, de próbáld pozitívan felfogni, hogy biztosan meg volt az oka, amiért így alakult, s talán pont azért, hogy a következőnél már minden rendben legyen!!
2012. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!