Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt csak olyan válaszokat...

Itt csak olyan válaszokat olvastam, akik voltak amniocentézisen, és mindenkinek egészségesen született a babája. Tényleg olyan ritka a vetélés, és a pozitív eredmény, vagy csak azok írnak, akiknek negatív?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek,és nagyon félek.

2012. máj. 28. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3 eve, amikor a fiammal terhes lettem, elkezdtem a babaszoban forumozni. kb. 20-an lettunk es egyik anyukanak rosszak lettek a down eredmenyei. csinaltak amniot is, pozitiv lett es elvetettek a babat. kb. fel evre ra terhes lett es egeszseges babat szult.
2012. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én most várok a kombinált teszt eredményére és iszonyúan félek. Ha rossz lesz az eredmény, csak akkor megyek amnióra.

36 éves vagyok és első baba és még szeretnék egy gyerkőcöt.


Neked rosszak lettek az eredmények vagy egyből amnióra mégy?? Életkor vagy a beteg baba miatti félelem miatt?

2012. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
37 vagyok, és két cisztát találtak a kicsi fejében, az egyik már felszívódott, amásik kisebbedett, de ezt ajánlották,és én vállalom is, de nagyon félek...négyes tesztem jó lett.
2012. máj. 28. 17:15
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Ijesztően hangzik, de reméljük az is fel fogszívódni!

Nagyon jól teszed, hogy megcsináltatod, biztos ami biztos.

2012. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 krisztivan ***** válasza:
100%
Barátnőmnek végezték el ezt a vizsgálatot és Ő mondta,hogy 7-en voltak akkor ott és mindegyiküknek jó lett az eredménye:-))
2012. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben többen voltak, akik megcsináltatták (csak az életkoruk miatt, 35 felett voltak), többek között én is, és mindenkinek azt az eredményt adta, hogy egészséges a magzat, úgy is születtek. Ja, és senkinek nem volt vetélése!

Kitartás, nálad sem lesz semmi baj, és a jó eredmény után nyugodtabban fogod tölteni a várandósság hátralevő napjait!

2012. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A barátnőm mindkét gyerkőcnél önkéntesen megcsináltatta,mert a férje családjában van downkóros beteg.Szerencsére mindkétszer jó eredményeket kapott!
2012. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem márciusban volt, csak a korom miatt kértem én is, nem indokolta volna semmi. Van már két egészséges gyerekem, de hát ez nem garancia, hogy a harmadik is az lesz.

Nem volt nagy szám az egész, már előre stresszeltem magam, de annyira sem volt kellemetlen, mint egy sima vérvétel.

Eredmény már megjött, egészséges, és kislány :)

Itt nálunk még nem volt vetélés amnio miatt, pedig megyeszékhely.

Pihenni nem tudtam, mert a lányom két és fél éves, tőle nem nagyon lehet.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!

26 hkm

2012. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én már 2x csináltattam-a korom miatt-(először 2008 januárban,aztán idén márciusban)egyik alkalommal se volt gond,és mindkét eredmény negatív.A környezetemben ,se tudok vetélésről.1 pozitív eredményről tudok(egy ismerősé)ő nem vállalta betegen a babát,elvetette.
2012. máj. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:még 1 pozitív eredmény eszembe jutott,itt "beszélgettünk" egy kismamával márciusban,amikor ő is megcsináltatta,és kiderült beteg-down kóros-a kicsi.Ő sem vállalta.Ráadásul a kora miatt nem is lett volna indokolt,csak az UH-on nem stimmelt valami.
2012. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!