Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tornázott valaki Rubint Réka...

Tornázott valaki Rubint Réka kismama DVD-jére? Ha igen, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit mozogni, és már régóta foglalkoztat a gondolat, hogy milyen lehet Réka tornája. Terhesség előtt is tornáztam a sima tornáira, az nagyon bevált. Nagyon kemény, erős tornái vannak, és az érdekel, hogy egy kismamának nem túl megerőltető? Akinek van ezzel tapasztalata azt szívesen veszem. Előre is köszi!
2012. aug. 8. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Rékára tornázom, most is a terhesség alatt, meg előtte is rá tornáztam. Ha előtte is tornáztál, és bírtad akkor nem megerőltető. Vannak olyan kismamák, akik nem is a kismama dvdjéré tornáznak, hanem rendesen az óráin. Mondjuk én azt azért nem merném bevállalni, úgyhogy az óráit most hanyagolom, de a kismama dvd-jét csak ajánlani tudom.:) Nekem nagyon bevált. 27 hetes kismami

2012. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

terhességem előtt is fitt voltam, heti 5-6x edzettem, aerobic, step, kangoo, mindenféle :)

A 12. hét óta Réka kismama tornázom :)

Nagyon jó! Heti 3-4 alkalommal minimum, de ha időm engedi, akkor minden nap :)

Trimeszerekre van bontva, 1 trimeszter 20 perc. Mindig egyre kevesebbet csinálhatsz. Én most a 2. félidőben csinálhatom a 2. 20 percet, és a harmadik trimeszter 20 percét :) vagyis összesen napi 40 percet szoktam tornázni.

Hát azért kemény, megizzadok, de a hasat nem terheli. Van benne fenék, belső comb, kis guggolgatás, csipő, felső test izmai, kar, váll, hát.

Tényleg szuper!

20 hetes kismami

2012. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!