Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka kismama étrendjét...

Rubint Réka kismama étrendjét honnan lehet megszerezni? Étkezik, tornázik még valaki Rékával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a bizonyos étrendet alkalmazta egyik ismerősöm a babáján... Olyan faszául bevált, hogy 20 hetesen elhalt benne a magzat. Az orvos szerint "éhen halt"!!!


Bocs az Off-ért...

2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez most komoly?


Svájcinégert akarsz szülni?

2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

* mikor a babáját várta


nem tudom, miért írtam így el :S

2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem étkezem, nem tornázom vele várandósan. Fogytam már vele, de csak míg egyedül voltam.

A facebookon terhessége alatt egyszer egy nyaralása alatt lefotózta, leírta egy egész napi menüjét... Mit mondjak... Egy gyereknek is kevés lenne. Napközben a melegben nem kívánt semmit, így csak hideg ásványvizet kortyolgatott. Legközelebbi étkezés a vacsora volt, de a szükséges napi kalória szerintem tutira nem volt meg. Ha szoptatás után marad rajtam felesleg (35 hetesen kb. 9-10 kg pluszom van), biztosan rá tornázok, de terhesen nem követném őt, az tuti!!!

2011. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi az off-ért, de én nagyon haragszom rá. Példaképnek állítja be magát, közben meg a legtöbben "bénának" érzik magukat, mert nem tudják megcsinálni azt, amit ő.. 2 héttel a császáros szülés után újra edzés pl. Pedig szerintem az a nem normális, amit ő művel.


A kérdésre: én akkor étkezem vele, amikor ő tornázik (mert róla szól az aktív vagy a fókusz) :P

2011. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

az előző terhességemmel 25kg-ot híztam, semmi értelme nem volt. Ok gyorsan leadtam már 6 hetesen senki nem hitt el hogy szültem. Most nem akarok ilyen rettenetesen sokat hízni és ellustulni ennyi.

De nem fogom éheztetni a babámat, azt hittem bőségesen kell húsokból zöldségekből enni. Nem gondoltam, hogy koplaltatja a mamákat.

2011. aug. 5. 12:22
 7/23 anonim ***** válasza:

Én mindig is utáltam ezt a nőt,mert mindig előadta magát és már a víz is hízlal szerinte.

A kedvencem vele kapcsolatban,amikor 1. szülése után egy riportba mesélte,hogy terhessége alatt folyamatosan tornázott,hogy bírja a szülést.Még jó,hogy császározták.És,hogy a szülés után milyen gyorsan tornázott megint meg dolgozott.

Ahelyett hogy a gyerekével lett volna.

Nem bírom a nőt.

Te inkább egyél sok zöldséget és gyümölcsöt,fogyózni és tornázni ráérsz szülés után!

Jó egészséget kívánok!

2011. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd most Rubint Rékát. Egyél ésszerűen, sok gyümölcs, zöldség, kevés édesség (úgyis tudod ezeket), sétálj sokat. Ha ezeket betartod, tuti nem fogsz 25 kilót hízni.
2011. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ne mondja senki hogy az egészséges mikor valaki végig tornázik,meg alig eszik valamit.A Rubint Réka is a tv szerint átlagos súlyú babát szült,hát ha a 2kg-os átlagos.Szerintem a 3kg körüli az átlagos súly.Én nem tornáztam,azt ettem amit megkívántam és 11kg-ot híztam.Nem hinném hogy az annyira sok.
2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam rá, hogy utánanézek, mert az első terhesség nekem is 25 kiló pluszt hozott. Egy kevés maradt belőle, de most a második babával úgy döntöttem, oda fogok figyelni. Réka és egyéb szakértők nélkül. Pl. naponta sétálok kilómétereket a fiammal, csak teljes kiörlésű pékárut, tésztát eszem, szénhidrátokra amúgy is figyelek, nincs nasi, sok gyümölcs és este inkább korábban fekszem, mielőtt még egy kört tennék a konyhában. Félidős vagyok, eddig alig 3 kiló van rajtam. Szóval szerintem lehet ezt Réka nélkül is csinálni, kis odafigyeléssel és nem veszélyeztetve a babát.
2011. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!