Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+1 napos vagyok ma menszi...

29+1 napos vagyok ma menszi szerint. Sokat keményedik a hasam, normális ez már most?

Figyelt kérdés

2 babámmal vagyok várandós.

Elsőnél semmi ilyen nem volt azért nem tudom.


Sokat fogolódom éjjelente alapból is és ahogy fordulni akarok középre jön a gyerek legalábbis akkor tuti lentebb van és iszonyatosan bekeményedik egy 10-15 mp-re aztán fordulok tovább és utána ált. jó egy ideig. Menszi szerű fájdalmaim is vannak de ezek napközben is. (bár elég sokat tevékenykedem még itthon meg a 3 évesem mellett nem is nagyon van időm a pihire) persze mikor úgy érezem leülök 5-10 percekre és most már du. alvást is beiktattam a lányommal :)


Szóval szerintetek lehet ez valami előjel hogy esetleg hamarabb fog jönni a kisfiam? (Lányom 42. héten jött indítással)


2012. aug. 9. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok pihenés, és magnézium a keményedésre.
2012. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igyekszem pihenni amit tudok.

magnézium a magnerot tabletta is jó?

2012. aug. 9. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi kihagytam hogy ez nem jelenti hogy hamarabb jön majd a baba.

Lehet hogy nagyon stresszes vagy és azért keményedsz, ilyenkor pihenj le, és kapcsold ki az agyad.:)

2012. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a magnerot az jó.:)
2012. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! ne aggódj, én pl. a 18.héttől keményedek, azt mondták pihenjek sokat, de ezt nem mindig tudom betartani. napi 2X1 magnerotot szedtem eddig, most már 3x1-et írt a doki. mindezek ellenére előfordul, hogy keményedek, de nem sokszor és nem sokáig. semmi jele annak, hogy meg akarna születni a babám, szerintem Neked sem fog, még simán túlhordhatod. gondolj bele, ez a magnézium csak mostanában divat, a keményedés normális, készül a méhed a szülésre. beszélj az orvosoddal, valamit szedj rá, de nem kell megijedni :) nekem pl. azt mondta a dokim, hogy napi 10-15 is normális, csak akkor van gond, ha sűrűek és sokáig tartanak.

boldog babavárást!:)

33 hkm

2012. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


Jövőhét szerdán megyek a dokimhoz beszélek vele, meg akkor lesz uh is nálam a 30. heti


Boldog babavárást mindenkinek! :)

2012. aug. 9. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!