Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászomtól kaptam...

A nőgyógyászomtól kaptam különbözö beutalokat (8hetes km vagyok) Már csak a fogászatra és a háziorvoshoz kell elmennem a háziorvoshoz miért kaptam beutalot? Mit fog nézni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy EKG-t fognak csinálni....
2012. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!azt a vizsgálatot már megcsináltattam mert a nögyógyászomtol arra is kaptam beutalot (fogászat,védőnő,vércsoport megállapítás,ekg,és végül a háziorvos)ezért nem értem h miért kell elmennem de még ma elmegyek csak kíváncsi lettem volna h mi fog ott zajlani lenne egy mésik kérdésem a háziorvos ad beutalót a páromnak vérvételre ha ő kéri mert kellenne a vércsoportja sajna nem tudjuk:(
2012. aug. 9. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:

az EKGt nem a háziorvos csinálja


a háziorvos is megnézheti a leleteket, elemzi, mint a védőnő. emellett vérnyomást, magasságot és testsúlyt néz. meg persze kikérdez van-e valami bajod, panaszod amit meg kellene néznie :) 5 perc alatt végzel vele ha semmit nem talál

2012. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a háziorvosom meghallgatta a szívverésem, és lepecsételte a könyvemet.

2012. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a háziorvos csinált EKG- t, meg meghallgatta a tüdőmet, meglévő betegségek miatt továbbküldött engem pl a tüdőgondozóba, mert asthmas vagyok.
2012. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általános belgyógy vizsgálatot csinál(hallgatózik, kérdez, meg felvesz magánál is terhesnek, mint a védőnéni) ha valami belgyógy bajod van(megfázás, hasmenés...) akkor azt azonnal látja a kartonról, hogy terhes vagy az szerint kezd kezelni, küldözgetni, na meg a Tp miatt is hozzá is kell menned...

Mind a két terhességemnél elmentem beírta a kiskönyvembe, hogy rendben vagyok, pecsételt, lassan 2éve nem is láttam azóta se.

2012. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a háziorvos adta a beutalót az EKG-re, mást nem csinált, meg sem vizsgált.


Amúgy az apa vércsoportja senkit nem érdekel, a tiédet fogják nézni többször is a várandósság alatt.

2012. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!