Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha október 1-től szeretnék...

Ha október 1-től szeretnék táppénzre menni, akkor mikor érdemes elmenni a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 14:11
 1/4 Beus6 ***** válasza:
előtte a nőgyógyászodhoz menj ö ír táppénzes javaslatot és utána kell menni a háziorvoshoz. hogy mikor menj?? 1-én sztem. elég ha mész a háziorvoshoz ő úgy is megkérdezi h mikortól akarsz táppénzre menni.(most nézem 1-e az szombat szal. a nőgyógyászhoz mindenképp előtte a ho.-hoz elég ha utána hátfőn mész.)
2011. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Júliustól voltam táppénzen, előtte június végén beszéltem a nőgyógyászommal, hogy már nem érzem jól magam, ő adott egy igazolást, és július 1-én mentem a háziorvoshoz, hogy vegyen fel táppénzre.

Úgyhogy ha megvan a nőgyógyászati igazolásod, akkor azzal el tudsz menni a házidokihoz bármikor, hogy aznaptól kiírjon.

2011. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A nőgyogyitól már kaptam papírt! Tehát akkor elvileg bármikor mehetek már!

2011. szept. 5. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha háziorvoshoz mész, arra figyelj, hogy ő visszamenőleg 3 nappal tud felvenni táppénzre!

Tehát ha okt 1 szombat, akkor hétfőn menj el hozzá mindenféleképpen!

2011. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!