Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt van vizsgálat...

Terhesség alatt van vizsgálat Hepatitis B ellenanyagra? (anti HBs)

Figyelt kérdés
Suliba kell vinnem oltási könyvet amiben benne van hogy megkaptam a Hepatitis B oltást.Azonban azt nem találjuk,de tudom hogy megkaptuk az oltást.(Bokaműtét miatt halasztani kellett az oltást) S irták,hogy elfogadható az Anti HBs eredmény is. Úgy rémlik volt ilyen vizsgálat,de aki most terhes/várandós megnézné nekem van-e ilyen lelet-e.? Suliban kaptuk az oltást.Elvileg háziorvos megtudja nézni megkaptam-e.Jó lenne tudni mert ezt az eredményt is elfogadják,s akkor nem mondom ezt is..Na értitek...Köszi ha valaki megnézi nekem:)
2012. aug. 9. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

most nem találtam ilyet a leleteim között de úgy emlékszem nézik... persze lehet rosszul rémlik :)

2012. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van, a 16. heti vérvételkor azt is nézik... Igaz, jóval később volt eredménye, mint ahogy az AFP-s papírt megkaptam... A papírom ez áll: vizsgálati anyag: vérsavó

megnevezés: Hepatitis B vírus surface Ag kimutatás ELISA (BioRad)

2012. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)akkor a leletet megkeresem..
2012. aug. 9. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!