Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt van meg az...

Mennyi idő alatt van meg az afp és a hepatitis B vizsgálat eredménye?

Figyelt kérdés
Nekem kell érte mennem majd?Vagy a dokim felhiv?
2009. jan. 25. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a védőnőnek küldik ki és ált. 2 hét.
2009. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem küldték a védőnőhöz, én mentem érte a laborba de mondták,h. mikorra lesz meg. Van ahol pár nap, valahol 1-2 hét. Nálunk 1 hét volt. (pest megyében lakom)
2009. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hét volt és menni kellett volna az eredményért a védőnőhöz, de mivel magas lett, ő hívott fel hogy menjek ismétlésre. Az is egy hét alatt lett meg.
2009. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Sziasztok,


Én csak ámulok és bámulok, tulajdonképpen nem értem, mi köze a védőnőnek első körben az AFP eredményhez?

Az AFP véreredménye egy hét alatt megvan, amiért vagy be kell menni oda, ahol levették, vagy, ha a Dokid ott rendel ( nekem Szent Istvánba vették le, ott van a dokim is ) leadják neki. Ezzel az eredménnyel kell menni a 18 heti genetikai ultrahangra, ahol a vér és ultrahang közös eredményének függvényében derül ki, hogy van-e gond, és menni kell-e tovább, a hasi bökésre.

Nem is értem, hogy kerül itt a képbe a védőnő, nekem a dokim mindent sokkal előbb elmond, és elmagyaráz, mikor mi történik, miért, és mit kell tennem. A védőnő nálunk vérnyomás, testsúlyt mér, megnézi a már kész eredményeket, felvezeti magának, megkérdezi hogy van az ember, van-e valami kérdése, oszt jó napot. Nekem nem sok segítség :)

2009. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. Nálam így volt(BAZ megye) és ezért számtuk rá a 10e ft-ot 16 hetesen a 4d UH-ra,mert az AFP eredmény előtt már tudtuk,láttuk nincs baja a babánknak.
2009. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!