Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislány vagy kisfiú? Melyiket...

Kislány vagy kisfiú? Melyiket szeretnél/szerettél volna a szíved mélyén?

Figyelt kérdés
A leglényegesebb persze az, tudjuk, hogy egészséges legyen, de mégis motoszkál mindenkiben a gondolat hogy fiút vagy lányt szeretne :)
2012. aug. 10. 20:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én is fiús anyának éreztem magam, de a lányomat ma már nem adnám semmiért, igazi vagány kiscsaj, egyáltalán nem királylány, de úgy nem is tudnám nevelni. így pont jó!:-)
2012. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én fiút el sem tudtam volna képzelni magamnak.Végig kislányt akartam./Persze,ha fiú akkor sem adtam volna vissza./Végül kislányom lett.Másodiknak is csak kislányt szerettem volna.Így is lett.:)Több babát nem tervezünk.A nagyobbam 4 éves,a kicsi 5 hetes.
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Elsőre énn nagyon kislányt akartam...a 32. hétig fiúnak mondták minden UHn! DE kisány lett!:) (kék szobában) :)


Másodjára a férjem miatt szerettem volna kisfiút...,de valójában tudtam hogy lányunk lesz ismét...


A párom is imádja Őket természetesen!



2,5 éves és 3 hós csajok anyuja

2012. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lányt szerettem volna, fiam lett. Na de majd a kistesó ...:)
2012. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak ábrándoztam, hogy egyszer majd kismama leszek, mindig kislányról álmodoztam, csakis rózsaszín-fidres-fodros ruhákat nézegettem, fiú szóba sem jöhetett. A próbálkozás 19 hónapja alatt sem merült fel bennem, hogy esetleg fiam is lehet. Aztán, amikor végre terhes lettem, még mindig biztos voltam benne, hogy lányt várok ... egészen a 13. heti sima 2D ultrahangig. Ahogy néztem a monitoron a babát, ahogy ficánkol, bukfencezik, belém nyilallt a gondolat, hogy "ÚrIsten, ez lehet, hogy fiú"!

Onnantól kezdve fiúként gondoltam rá, de a csalódottságom, ha volt is egy pici, órák alatt megszűnt. Viszont megegyeztünk a Párommal, hogy meglepetést szeretnénk, így mindig szóltunk az UH-kon, hogy nem akarjuk tudni a baba nemét. Kisfiunk született :-) És most, hogy tervezzük a Kistestvért, az eszemmel kislányt "tervezek", hogy legyen lányom is, de a szívemmel elsősorban újra egy kicsi fiút várok :-)

2012. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5éve vágytam babára, de akkor még nem próbálkoztunk csak ábrándoztam mi lesz majd... Mindig kislányt képzeltem el, fel sem merült hogy fiú is lehet. 18hetesen kislányt mondtak és iszonyúan boldog voltam, bár nem mertem elhinni, 23.héten 4D-n közölték hogy 100% fiú és teljesen összetörtem. De enyhült az érzés, alig várom a pici fiam, már csak 6 hét. Mindenki azt mondja, majd a következő kislány lesz de én nem akarom beleélni magam...
2012. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi még csak ábrándozunk a családalapításról, de én csak lányokat tudok elképzelni magam körül.:) A párom szeretne egy kisfiút, ha az megvan, akkor mindegy milyen nemű a többi.:) Nálunk anyai ágon csak lányok születnek már 4 generáció óta, lehet ezért nem tudom magam elképzelni fiús anyaként.:) Remélhetőleg 2-3 éven belül kiderül, hogy kit szánt nekünk a sors!:)
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lányokat szerettünk volna, én is a férjem is:) első fiú második lány harmadik lány. Szívem mélyén lányra vártam volna mindháromnál, mégis pontosan tudtam az elsőnél is és a harmadiknál is úgy a 12 héten már hogy biztosan fiúk. Az orvosnak már úgy is mondtam hogy ne is mondja, mert tudom hogy fiú:) Mondta is a 18 hetes uh-n hogy igen valóban fiú.
2012. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18as vagyok elírtam, szóval 1.fiú 2.lány 3.fiú...
2012. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

én nagyon fiús lány voltam egész életemben, éppen ezért megveszek egy kisfiúért, párom is mindig azt mondja viccesen, hogy "mindegy, csak egészséges kisfiú legyen!" :)

de most voltak nálunk szintén terhes barátok és felvilágosítottak, hogy a babona szerint, mivel gyümit és édességet kívánok, lány lesz. kislánynak is nagyon fogunk örülni, de remélem lányosabban nevelem majd, mint engem jóanyám! meg még ugyebármi lehet, nem minden a babona! :)

2012. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!