Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pco szindromám van/volt,13...

Pco szindromám van/volt,13 hetes terhes vagyok. A magasabb tesztoszteron szint milyen hatással lehet a babára vagy a terhességre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem pco-t diagnosztizáltak, Meforalt kellett szednem és Bromocriptint, plusz pajzsmirigy miatt Euthyroxot is. A tesztoszteronom jóval magasabb volt a kelleténél. Amikor kiderült hogy baba van nem néztek hormont, semmit. (pedig azt mondták ezzel a pco val nem eshetem teherbe legalább 3 hónapig) Szerintem ne aggódj, nincs hatással, már ott a babó, nem lesz semmi gáz. Azt mondták egyszer nekem hogy akiknek magasabb a tesztoszteronjuk, azoknak fiuk lesz. Nekem is az lesz, az egyik kolléganőmnek is, lehet hogy hüleség. :) :) A pco miatt ne aggódj, igazi csoda hogy ott van a kis prücsök!

Boldog babavárást!

Üdv: 26 hetes

2009. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a bíztatást, picit megnyugodtam!
2009. júl. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!