Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességkor a tesztoszteron...

Terhességkor a tesztoszteron szint csökken vagy nő? , szőrösebb vagy, vagy nem?

Figyelt kérdés
szóval:nekem 2.3 .szóval határ érték. kérdésem lenne hogyha sikerül a babaám akkor ez még fentebb is mehet ?nem akarok borostás lenni. pár szál szőr van az államon . nem erős vagy fekete.na meg a fenekemen van ami régen nem is volt.
2009. okt. 19. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Ami nekem feltűnt a hasamon és az államon lett 1-2 fekete szőr én kihúztam majd szülés után kb-ra se emlékszem mikor ,de már nem nőttek vissza.Furcsaság az volt a dologba,hogy félidő után azt vettem észre ,hogy ritkábban kell borotválni a lábam és kicsit világosabbak lettek rajta a szőrök,sajnos szülés után a későbbiekbe ez is vissza állt. Fogalmam sincs ,hogy lehet itt ott szőrösödni meg itt ott alig szőrösödni :S

2009. okt. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességnél "szőrösebb" lettem, vagyis inkább pihésebb. Nekem alapban nagyon lassú a szőrnövekedésem, havonta egyszer epilálom a lábam, ez a része nem is változott.

Viszont félidő után mindkét babánál pihék jelentek meg a pocakomon és a cicimen is, nem durva pihék, csak gyengék és szőkék, látni is csak nagyon sasszemmel nézve lehetett, tehát nem volt zavaró. Szülés után 2-3 hónap alatt eltűntek.

2009. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, hogy amióta terhes vagyok, azóta pihésedtem picit (arc és poci), de ahol erősebb szőr nőtt azelőtt, azok most szinte alig nőnek (kéz, láb, punci)szerencsére így csak nagyon ritkán kell szőrtelenítenem (ennek azért is örülök, mert a lábam meg a nunám már alig érem el a nagy pocakomtól)
2009. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pihésedtem mind a két terhességem alatt és ami pihe volt azelőtt az sötétebb lett de terhesség után teljesen eltűntek,legalább is az elsőnél.Most még van két hetem:)
2009. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az elején azt vettem észre, hogy míg előtte elég volt 2 naponta borotválni a lábam, hónaljam stb, délutánra már tüskés lett, így naponta borotválkoztam és erősebb is lett. Azóta áttértem az epilátorra, mert már nem is tudnék lehajolni a lábamig(-:

A pocimon apró pihék vannak. Nem bántom. Olyan vékony ott a bőr, hogy nem merném sem kihúzni, sem semmilyen eszközzel bántani. Majd elmúlik. ennek ez az ideje.

2009. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!