Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akar mindenki mozgásra...

Miért akar mindenki mozgásra ösztönözni?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, iszonyat fáradt vagyok már felkelés után két órával is. anyósom meg folyton azt hozza fel példának, hogy ő menyi mindent csinált mikor páromat és a nővérét várta... ha nem esik jól a mozgás, akkor nem erőltetem. el fogok járni kismama tornára, ha betöltöttem a 16. hetet. meg mindenhol azt olvasom, hogy a pihenés fontos. egyébként eljárok sétálni barátnőmmel napi 30 percet minimum. szeretnék is mozogni, csak ez a fáradtság borzalmas... Ti mennyit mozogtatok/mozogtok ennyi idősen?
2012. aug. 11. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
plusz minden házi munkát elvégzek itthon, szóval nem vagyok lusta... (legalábbis nem érzem magam annak)
2012. aug. 11. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyom fáradt voltam az elején és elég sokat is aludta.ha fáradt vagy pihenj,ne foglalkozz ki mit mond.az sem jó ha tulhajtod magad.annyit mozogj amennyi jól esik.

Boldog baba várást

32+4hkm

2012. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Én dolgoztam, szóval talán nem mérvadó a véleményem, de szerintem is jobb ha kicsit erőt veszel magadon és mozogsz.
2012. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
annyit mozgok, amennyit jól esik. dolgozom én is, de csak alkalmi munkáim vannak, ezek fizikai munkák (bár a kollégáim nem engedik, hogy nehezet emeljek). bírom is, csak másnap egész nap pihi van, mert nagyon sokat kivesz belőlem. igyekszem odafigyelni a rendszeres mozgásra de ebben a nagy melegben ami volt, nem igazán akaródzott menni bárhova is. anyósom meg mindig ilyenkor hozza föl, hogy persze ő mennyit dolgozott anno.
2012. aug. 11. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szintén nagyon fáradt voltam azelején, volt, hogy este 8-kor lefeküdtem és elaludtam. Szerintem jobb, ha az elején pihensz, ha a szervezeted úgy kívánja. Tornázni 12. hét után mehetsz.
2012. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam a 8.-ik hónapig de az első három hónapban annyira fáradt voltam hogy képes voltam állva elaudni:))még a munkahelyemen is..De aztán elmúlt a fáradtság következett egy mozgékonyabb fittebb időszak majd az utolsó két hónapban belustultam egy kicsit.bár folyamatosan kilométerhiányos voltam.
2012. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!