Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trhesség alatt a meleg zuhanyz...

Trhesség alatt a meleg zuhanyzás sem szabad vagy csak a meleg ülöfürdő?

Figyelt kérdés
A terhesség egész ideje alatt nem lehet ülöfürdőzni vagy csak az elején?

2012. aug. 11. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Problémamentes terhesség esetén szülésig lehet fürdeni, az otthoni kádban biztosan, ha megfelelően ki van tisztítva. Termál fürdő, ilyesmi már nem ajánlott.
2012. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20hetes vagyok, es managyon jot zuhanyoztam meleg vizben;)
2012. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, zuhanyozni meg persze hogy lehet, sőt kell is. :DD
2012. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zárójelben írom, 2. babámnál én mertem melegebb vízben is fürdeni OTTHON, de tényleg csak azért mert problémamentes volt a terhességem. Elsőnél zuhanyoztam, azt lehet, a melegebb ülőfürdőt (kádban)nem ajánlják. (és persze termál, szauna ilyesmi is kizárva)
2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Szegeny azt kerdezte, hogy forro vizzel lehet-e zuhanyozni. Vagy csak langyosabbal.

En mindket terhessegemmel furodtem es zuhanyoztam, mikor mihez volt kedvem. A zuhany lehet forro is, az ulofurdo viszont jobb, ha nem olyan forro. Tehat ha beleulsz a kadba es kipirosodik tole a borod az mar tul meleg, de ha ennel hidegebb, akkor nyugodtan ulofurdozhetsz.

A zuhany lehet forro is, az vegigfolyik rajtad, nem okoz ugy verboseget, mint a furdozes.

2012. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó rajtad kívül mindenki értette...inkább ne írj ha csak kötekedni tudsz!Köszi
2012. aug. 11. 22:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttire gondoltam...
2012. aug. 11. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
én a 9 hónap alatt mindig meleg fürdőt vettem. ez esett jól, zuhanyozni utáltam, az orvosom sem tiltotta.
2012. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Drága 5. és 10. te annyira okos vagy h köszönjük szépen kedves válaszodat nélküled teljesen hülyén halt volna meg itt mindenki ha nem mondtad volna el a különbséget a meleg és a forró között. Puszi a kedves szavaidért. Mindenki más értette csak te nem, de itt biztos mindenki megszakította a fürdést, zuhanyzást miután terhes lett. Sok észre vall ez a gondolkozás mód is. :D


A kérdésre válaszolva FORRÓBB VÍZZEL ( h a gyengébbek is értsék :D ) inkább csak zuhanyzok én is , de a MELEG, HŰVÖSEBB VÍZBEN ültem is de csak itthon...főleg ezekbe a nagy melegekben jól esett egy kis hűvös vízben üldögélni... :)

10hkm

Boldog babavárást!!! :)

2012. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is sz@rul van megfogalmazva, akár tetszik, akár nem. Bár akik a kérdés megfogalmazásának egy szintjén vannak, azokat ez nem zavarja természetesen :D
2012. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!