Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelez ha 12 hetesen még...

Bajt jelez ha 12 hetesen még nem érzem a babát? Semmi féle bugyborékolás, pillango repkdes semmi..

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már, komolyan kérdezed, vagy viccelsz???


Én 19 hetesen éreztem először.

2012. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyátalán nem jelent bajt, én csak 18 hetesen éreztem először :) JÓ babavárást :)
2012. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12 hetesen mit vársz???Majd 18-20. hét környékén,TALÁN.

Annyira túlparázzák a dolgokat a kismamik,hogy borzasztó.

2012. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jol van csak félek nehogy bajt jelezzen már alig várom hogy tudjam mindne oké és anyu itt vagyok
2012. aug. 12. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Védőnő, orvos, barátnő? Senki nincs aki mondta hogy első terhességnél a 20. hét körül lehet érezni? Sőt ha a lepény mellső falon tapad még később is. De ha beírtad volna a netre, vagy csak elolvastál volna egy könyvet vagy honlapot a terhességről akkor okosabb lennél. Én 20 éves vagyok, 6hetem van vissza és egyetlen egy abszurt kérdéssel nem kellett senkit terhelnem mert tisztában vagyok a dolgokkal.....
2012. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt most tényleg komolyan kérdezted?? Egyetértek az utolsóval, google a barátod!!
2012. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!