Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az elejétől medence...

Akinek az elejétől medence végű volt a babája mikor fordult meg?

Figyelt kérdés
Nekem eddig minden egyes Uh.n medence végű volt a babám :( nagyon remélem megfordul mire kell.Igaz 20 hete vagyok még csak..de az első babám első pill.tól kezdve fejvégű volt.
2012. aug. 12. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet, csak én 31 hetes vagyok. A dokim azt mondta, a 38. hétig ne izguljak, addig még simán befordulhat. De egy kicsit azért izgulok, mert szeretnék ismét természetes úton szülni:o) Drukkolok, hogy Neked mielőbb beforduljon! Még rengeteg időd van hátra!
2012. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok h nem szeretnék császárt! Remélem befordul majd neked is :)
2012. aug. 12. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem minden baba medencevégűnek indul??

Nekem is az, 24 hetes vagyok.

2012. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 20. héten még össze-vissza forognak a babák (meg korábban is), nincs jelentősége hogy merre vannak éppen vizsgálatkor.

34-35. hét környékén veszik fel gyakran a végleges pozíciót, de az is változhat simán.

3. babám a 39. héten fordult fejvégűbe (3 nap gyakorlatozással)

2012. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő babám medence végű volt, és egyikük sem fordult fejvégűbe. A 2. baba egyszer 34 hetesen bepróbálkozott, harántba feküdt 1 hétig, majd újra befordult farosba, ráadásul lábtartással.
2012. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 29 hetes uh-n még faros volt,de a 34 hetesen már fejvégű. Így is maradt.Üdv, 40+2hkm.
2012. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első végig medencefekvésű volt, 36. héten fordult meg. Iszonyú volt, túl nagy volt már, ráadásul mivel első, nagyon aggódtam, hogy szülés lesz vagy mi.

A másodikkal most vagyok terhes, koponyavégű volt a 24. hétben még, örültem, hogy most megúszom, de 3 napja az UH-n mondták, hogy medencevégű. :-(

29. hetes kismama

2012. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mind a két fiam minden uh-n fejfekvéses volt, úgy is maradtak.

Most a lányom 1 uh-n belül is produkált mindenfélét. :) Volt már faros, haránt és lábtartásos is. A 34-36. hétig még megfordulhatnak, utána is, csak akkor már kisebb az esély. Most 28 hetes vagyok, először volt fejfekvéses a babám, de remélem már így marad. :)

2012. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!