Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Takarìtás közbe véletle...

Takarìtás közbe véletlen levertem a tisztitószert és egy pici a pocakomra is ment. Le mostam egyből. Ugye a babám abból nem érez semmit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem érez
2012. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj már, dehogy érez semmit belőle. Ennyi idő alatt még a bőrödbe sem jut be a vegyszer, de a babádat még védi odabent pár réteg zsír, hús, magzatburok és stb., úgyhogy nyugodj meg :)
2012. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
:))) Olyan buták egyesek!
2012. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
most miért butázod le? csak aggódik, én is ilyen aggódós voltam várandósan, még mikrózott ételt sem voltam hajlandó enni.
2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A másodiknak köszönom aranyos vagy.az elsőnek is

A harmadiknak pedig csak annyit mondanék hogy a butaságot ne keverjük össze az aggódással,annyi sok rosszat lehet hallani hogy nem csoda hogy aggódok.de a válaszoddal legalább elárultad hogy no para csak te primitiv módon közölted.:)

2012. aug. 12. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért az aggódásnak is van egy esszerű határa. És valóban ritkán olvasni hasonló ostobaságot.:)
2012. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj úgy gondolkozni, hogy mi juthat el a babához? Amit megiszol, megeszel, belélegzel... Az, ami a bőrödre kerül, ráadásul gyorsan letörlöd, biztos nem jut el hozzá.

Persze, mindenki aggódik, de próbáld nem túlzásba vinni. Amúgy a túlzott stressz tud ártalmas lenni, szóval relax! ;)

2012. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
bocsi, de te szerintem is BUTA vagy és akkor még szépen fogalmaztam...
2012. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én csak figyelmeztetlek titeket,hogy senki sem tökéletes,mindenki szokott hibázni,illetve sokan visznek dolgokat túlzásba,szerintem akik itt butáztak ők is szoktak túlzásba menni egyes helyzetben.

állapotosan az normális,hogy nagyon aggódóssá,érzékennyé... válik,lehet,hogy egy picit túlságosan is aggódik/aggódott,de ne4m kell ilyenét lebutázni,aki ilyeneket gondol,jobb hogyha lesem írja,nem azért kérdezett a kérdező,hogy lehurrogjuk.

ez a túlságosan aggódás talán elmúlik,gondolom a kérdező most először terhes,meglesz ez első gyermeke és a második gyermekénél már minden lazán fog menni. :)

2012. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!