Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés minden esetben abortus...

Vetélés minden esetben abortusszal végződik?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülye a kérdés, de mindenhol azt írják hogy vetélés után műtétre kellett menni, én azt hittem ha spontán vetélés van, akkor nem kell műtét.

2012. aug. 12. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben,mert valamikor teljesen kitisztulsz,de ha valami baj van akkor irány az orvos,és azt úgyis elmondják,megvizsgálnak!
2012. aug. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem!

Én sajnos 4 hónapja veszítettem el a 2. babánkat, a 7. héten. Elkezdtem vérezni, bementünk, sajnos már nem lehetett segíteni, így missed ab. -al fejezték be a terhességet 2 nap múlva. A műtét előtt 2 napig itthon vérezgettem, és mivel valószínűleg itthon elment a baba, így a szövettan, semmit nem mutatott ki csak azt, hogy kevés magzati szövet volt a mintában...méhen kívüli volt a gyanú, de az vaklárma volt!

De gondolom, van olyan is, aki kitisztul, így nem kell műtét.

De szerintem jobb, ha inkább művi a beavatkozás, az biztosabb! Szóval nem tudom, pontosan mikor nem kell a műtét, mert én véreztem, és lehet ha a műtét előtt csinálnak uh-t, akkor elkerülhető lett volna a beavatkozás, de ez csak az én véleményem!

2012. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor elment a babam utana nagyon vereztem, nem kell csinalni semmit, minden kitisztult.
2012. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Minél nagyobb az embrió, annál inkább műtét lesz a vége. Pl. egy 7 hetes embrió már elég nagy és vastagon tapadt a méh falában a petezsákkal ahhoz, hogyha "elmegy" nem tudja sajnos kilökni magától a szervezet...
2012. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen volt spontán vetélésem, és nem kellett műtét, gyakorlatilag 2 nap alatt teljesen kitisztult minden magától.
2012. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. aug. 14. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én éppen ebben a cipőben járok....20.a óta vérzek és tisztulok 19.én 6 hetes terhességet igazolt a doki 6,8 mm élő embrióval...Most vérzek és időnként alvadt vér jön belőlem...Doki azt mondta várhatunk...Ultrahanggal megnéz majd ha több vérlenne kórház...

2012. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 princi válasza:

Szia!

Nekem 9 hetesen állapították meg , hogy nem él már a babám, előjegyeztek műtétre, de előző este elindult itthon a spontán vetélés, másnap reggel bementünk a kórházba, megvizsgáltak és azt mondták ha nem lázasodok be akkor kontrollra menjek vissza. 7 napig véreztem és a kontrollon azt mondták minden rendben.

2012. aug. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat. Sajnálom hogy elvesztettétek a babátokat.
2012. aug. 25. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm....én is sajnálom.Még mindig sirdogálok...de jó,hogy van a két gyerek mellettük jobb mert különben zizi lennék...Ha lesz köv.baba akkor tuti gyógyszer nélkül el sem jövök orvostól.
2012. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!