Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis az, hogy 18 hetesen...

Normalis az, hogy 18 hetesen meg nem erzem a babat? Neha mintha ereznek valamit, de biztosra nem mondanam. Most mar kezd aggasztani, es ultrahangra csak ket het mulva megyek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 20 hetesen éreztem először, szóval ráérsz.

Akik azt írják, hogy 13 hetesen érzik, ők sem rúgásokat éreznek, hanem buborékokat, amit te is érezhettél már csak nem tulajdonítotál különösebb figyelmet neki.

Evés után, vagy szénsavas ital ivása után feküdj hanyatt és csak figyelj, szerintem érezni fogod a bubikat a pocidban.


30hetes pocis

2009. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Adri baba ***** válasza:

A baba félidőben szokott megmozdulni azaz 20-21.hét

Ne aggódj:)

Van olyan akinek hamarabb is de ez mindenkinél más.Mozog az csak nem érzed:)

Boldog babavárást.


1hónapos baba anyukája

2009. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia!én 20 hetes vagyok ma és most kezdek érezni jobban valamiket.mintha böködnék belülről a hasamat.ne izgulj,előbb-utóbb te is érezni fogod.
2009. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi ok az aggodalomra! Első babánál van, hogy csak a 22. hét környékén érezzük mozogni a picit.
2009. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok nem aggódni csak annyian írták, hogy már érzik, hogy kicsit ráparáztam. Talán csak kicsit türelmesebbnek kell lennem. Köszi mégegyszer!
2009. júl. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!