Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik "elvileg"...

Kismamák, akik "elvileg" sokat híznak, mennyinél tartotok 30-as hetekben?

Figyelt kérdés

Az is írhat, aki sokat hízott, mennyinél tartott ezekben a hetekben?Mennyi ment le szüléssel, hogy áll most?

Köszönöm



2012. aug. 12. 22:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Az elején 4,5 kg-ot fogytam.

Most, a 24. hétben már visszajött 1,5, tehát még mindig 3 kg a mínusz, de a doki erre is már a fejét csóválta meg hümmögött, hogy nem lesz ennek jó vége...

6 hónapos várandósan 1,5 kg "hízás" neki sok, mikor csak maga a baba több, mint fél kg...


Próbálom elengedni a fülem mellett a megjegyzéseket, de mikor ott vagyok nehéz.

Sajnos a védőnőm ugyanilyen, bár az is igaz, hogy kb. 10 kg plusz súllyal indultam.

2012. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Na jó de ez akkor is szuper így!én megdicsérlek nagyon ügyes vagy!:)
2012. aug. 13. 08:33
 13/41 anonim ***** válasza:

Az első és a második terhességemnél 13 kilót híztam összesen. Az elején pont ennyit is fogytam a hányás miatt. :(

Most 28 hetes vagyok és +12 kilónál tartok. Szerencsére sem a dokit sem a védőnőt nem érdekli, sosem szóltak a súlyom miatt, pedig nem vagyok vékony alapból sem. Pont úgy jártam,m int az 5-ös, szülés után nagyon csini voltam - kevesebb, mint terhesség előtt ugye - aztán az itthonlét alatt eltunyultam, sütöttem, főztem naponta és tökre élveztem. Többet szedtem fel a terhességek után, mint alatta. :( De most nagyon oda fogok figyelni!!!

2012. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

31 hetes vagyok, 15 kilót híztam eddig (szerintem 20 lesz a vége). Ez a 3. terhességem, mindig ennyit híztam, de mindig egyből visszafogytam szülés után (kb 2 hónap).

Én nem tagadom, zabálok mint a disznó, nem csoda, hogy ennyit hízok. De valahogy terhesen olyan jó enni. Ha nem vagyok terhes, alig eszem, ezért is szoktam alapból vékony lenni.

2012. aug. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Jó neked!:)én zabálás nélkül hízok:)nekem mondjuk annyi hogy elôtte csak salátákon éltem most meg az elsô félidôben fôleg!...ettem krumpli,rizs és társait.hát remélem én is ilyen ügyes leszek és hamar leadom!
2012. aug. 13. 09:15
 16/41 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok és + 22 kg-nál járok, vizesedés nincs. Annyit mondtak, hogy kicsit sok, próbáljak diétázni, semmi mást.

Pontosan nem emlékszem, hogy hogy 30. héten mennyinél jártam, csak arra, hogy félidősen voltam + 12 kg többletnél.

2012. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
De nem értem a védőnő miért magyaráz,hogy sok az 5-6kg,mert az egy dolog,hogy az ember alapból nem volt vékony.Mert én is 171cm-hez voltam terhesség előtt 82kg,a 12.hétnél 77kg és most vagyok 83kg.De most ebben mit kell piszkálni,hogy diétázzak?Mivel ebből az 5kg-ból már a gyerek csak 2kg,az a másik 3simán lehet a terhességgel járó dolgok,magzatviz,vizesedés stb gondolom.Azért diétázzon az ember,mert hogy alapbol nem kicsi?Megértem ha egy 160centis 90kg-os embernek ezt mondja...De hogy a sok 170centisnek is,akik közel nincsenek a 90hez...És ezer esetet látok itt,hogy valaki ilyen husin kezdte,mint én és nekik is mondja a doki.Nem lehet minden ember a 170centihez 60kg...De ha meg annyi,akkor sokkal többet hizik mert egyszerüen szüksége van rá a babának.33hkm
2012. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
szia! én 34 hetes vagyok és +20 kg-nál járok, nem igazán látszik, csak megcombosodtam és nőtt egy keveset a fenekem. még mindig nem érzem magam kövérnek, 50 kg-ról indultam. én ilyenek miatt nem aggódom, a védőnőm sem mondta soha, hogy sok lenne, vagy ez baj lenne. eszem, amikor éhes vagyok, nem zabálok, mégis hízok. nem is akarok tenni ellene már, mert szerintem az elején kellett volna diétázni, most már teljesen mindegy. szerintem még úgy 3-5 kg is fel jöhet, de ettől sem leszek kétségbeesve, majd leadom a következő hónapokban. soha életemben nem voltam 50 kg-nál több, pedig nagyon szeretem a hasam, azt sem tudtam mi az a diéta. remélem ezek is lerepülnek rólam, de amíg pocakos vagyok, addig nem zavar.
2012. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok és 20 kilónál járok eddig. 2. baba az elsővel 30 kilót híztam, de senki sem piszkált miatta. 1,5 év volt mire visszament. Remélem 4-5 kilónál már nem jön fel több, annyival is beljebb lennék... :)
2012. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Nagyon durva tényleg lányok mit lecsap némelyik doki/védônô...az enyémek sem akadnak ki semmin,de szomorúnak tartom hogy vannak akik ilyen extrém szigorúan veszik.apum barátnôje mindkét gyerekével 30 évvel ezelôtt 30 kilókat hizott,2 hó alatt minden lement!a lánya 5 évvel ezelôtt +22vel szült,ráadásul egy totál nem zabálós csajról van szó mindig nagyon vékony volt(alkatilag amúgy,nem diéta miatt,modell volt)és róla is lement mind az elsô hó.-ban!szval egyszerûen vki ilyen genetikailag!és nem várandósan pedig képtelen hízni...ô ilyen..én nem zabálok mégis tudok így is és nem babásan is hízni:)ezt bele kell kalkulálni,nem lehet mindenkire egy sablont húzni!sztem akikkel plusszal indultak és csak pár kilót híztak azok nagyon ügyesek,nem kéne bántani ôket!
2012. aug. 13. 10:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!