Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a keményedés már-már...

Ha a keményedés már-már elviselhetetlen és derékfájdalom is társul hozzá, akkor szülés lehet már végre a napokban?

Figyelt kérdés
Egesz hetvegen kemenyedtem,hol rendszeres volt hol elmult. Ejszaka is sokat de mar nagyon kellemetlen volt es a derekam is megfajdult olyankor. Eddig sem volt jo,de a ma ejszakai mar tenyleg nagyon rossz erzes volt. A babum mocorog rendesen. 40+3 hkm
2012. aug. 13. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Na most látom te is itt vagy még? Épp most írtam ki egy kérdést aug-i kismamikról kérdezvén.

Nyákdugód megvan még? Jó jelek a keményedések,nem sok lehet már. Lehet,hogy ma elindul a folyamat.

Nálam semmi keményedés, csak a nyákdugóm kezd kijönni.. Szorítok neked nagyon!! Üdv, 40+3hkm.

2012. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :) "sajnos" itt.. Egesz hetvegen azt hittem h na majd ma megindul,majd ma...de semmi. Pedig volt h 2 oran keresztul kemenyedtem 5 percenkent. A parommal mar tukon ulunk... A nyakdugom 37+5' hetesen ment el :( ezek a kemenyedesek mar nagyon rosszak. Nehezen viselem oket. :( Ha tavozik a nyakdugod,akkor mar te is nagyon a napokban vagy sztem. (ha mar 40 hetesen jon ki) bar igencsak esedekes h kint legyen :)
2012. aug. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!