Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjetek hogy viszonyul...

Férjetek hogy viszonyul hozzátok, kedvesebb e mióta terhes vagy? Tenyerén hordoz e segítőkészebb e mert az enyém nem és csak tudni akarom másnál mi a helyzet.

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem normális,ha a férjed ilyet csinál! Ilyenkor az a minimum,hogy segít,kedvesebb,és a tenyerén hordoz! Ha ezt nem teszi meg,akkor egy görény!
2012. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Amióta megtudtuk hogy terhes vagyok mindenben segít!Eljön velem vásárolni,takarít velem,segít főzni is!Persze ezt mind meló mellett!Meg az hogy én veszélyeztetett is vagyok és ez is belejátszik!32 hkm
2012. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Az én férjemmel előtte se volt gond, de mióta a fiát hordom, még kedvesebb, mindenben segít ami kell. pl: nem mehetek el egyedül vásárolni nehogy megemeljem magam, vagy cipekedjek. Munkából jött haza, és meglepinek hozott hambit, mert már két napja arra vágytam. Simogatja és puszilgatja a hasam. Egy tündér. Sajnálom, ha elkeserítettelek a válaszommal.

Esetleg próbálj meg vele beszélni, kidríteni h. mi lehet az oka.

2012. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem még kedvesebb, pláne mióta már látszik is a pocakom.


Legutóbb pl. azon vitatkoztunk elég durván, hogy besokalltam abból, hogy folyton vigyázzak magamra és el akartam menni az erdőbe kerékpározni egyedül, ő meg nem engedett. Ő volt az erősebb... :))

2012. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon megértő, türelmes és segítőkész volt a férjem már a terhesség legelejétől kezdve, még akkor is segített, vagy megcsinált valamit helyettem, mikor még az elején voltam, és tudta hogy csak lustaságból nincs kedvem valamihez. Persze nem ugráltattam minden legkisebbért, de ritkán volt ilyen is. Nagyon várta a gyereket, első gyerekünk volt, és ez meglátszott rajta, kedves és odaadó volt velem, és éreztem hogy imád mindkettőnket, a pocaklakót is és engem is. Ez azóta sem változott, lassan 3 éves lesz a lányunk.
2012. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....

nekünk is van egy 2 éves lányunk illetve egy 13 hetes pocaklako....

eddig egy vizsgálatra se vitt el és segitett volan vigyázzni a lányunkra

kétzser vitt be a városba de ugy vezett mint egy állat mert ö siet be kell érni e a munkahelyére ...többet nem kérem meg erre se

Mult héten kiakadt hogy haza akarok menni hazavitt kocsival de ugy felhuzta magát azon hogy 9 re haza szerettem volna érni hogy satufékezt a kanyarba ...hihetetlen

most is asirás kerülget

nem hiszem el hogy ilyen a férjem....

de nem hogy segitökészebb hanem kioktatóbb lett mikor mit csináljak, semmi nemt etszik neki amit csinálok és teszek......

padlón vagyok

mert ha a másik is megszületik akkor mi lesz

2012. aug. 13. 09:02
 7/19 anonim ***** válasza:

Az enyém sem volt kedvesebb, ami rosszul is esett. Mintha misem történt volna. Szülés után sem volt semmi másként. Soha nem féltett, nem volt segítőkész, nem kérdezte hogy vagyok, nem készült pl. takarítással a hazaérkezésünkre a kórházból, megvárt minden munka...

Párszor rákérdeztem a dologra, mondtam neki, hogy ez olyan furcsa és rosszul is esik, de nem nagy beszélgetés kerekedett a dologból. Szóval nálunk ez a helyzet. Fáj, ha belegondolok, de ez van.

2012. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

hat, nem akarlak elkeseriteni, de az en ferjem nem terhesen is segitokesz, ha ugy tetszik a tenyeren hordoz. mindig segit a takaritasban, sot ami azt illeti nem lattam meg szebb furdoszobat, miutan kisuvickolja, meg ablakot, merthogy azt is o mossa. tegnap kaptunk egy hatalmas zsak gyerekjatekot, kul, es belterieket, amint hazaertunk dobta be a kadba aztatni, mondta hogy maradjunk kinn a gyerekkel nyugodtan jatszani, amig lefertotlenitgeti, meg lemossa. masfel oraig biztos tartott szegenynek mire koromkefevel vegigsikalta oket, de megcsinalta, pedig nem is kertem, o mondta egybol, hogy ahogy hazaerunk megcsinalja.

mikor meg terhes voltam, amit kiejtettem a szamon, azt megtette/hozta/teljesitette, persze ha az a kivansag teljesitheto volt, pl meg pentek este 10 kor is megoldotta hogy sutit szerezzen ha eppen azt kivantam.

szerintem le kellene ulni beszelni a ferjeddel, mert ezek nem tul jo kilatasok a tovabbiakra nezve, plane ha mindketten akartatok a babat. ezt mashogy nem lehet megoldani.

2012. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom nagyon rossz lehet, mert ez amit írsz ez nem pusztán az hogy nem segítőkészebb mint máskor, hanem egyenesen bunkó (már bocsánat).

Az ő gyerekét hordod végülis...hogy viselkedhet így...akartátok mindketten a másodikat? Az elsővel hoyg viselkedik?

Az én férjem nem lett segítőkészebb amúgy nem vette ki a csomagokat a kezemből nem tiltotta meg hogy ide oda menjek, vagy székre álljak vagy ilyesmi amiket mások szoktak mondani.

De ha megkértem valamire, segített, és a gyerekeimnek is elintézi a dolgokat amiket kell, viszi hozza őket orvoshoz is stb.

De hogy engem a tenyerén hordozott volna azt egyik terhességemnél se mondanám.

Hogy ez rossz vagy jó nem tudom, biztos én is ludas vagyok benne mert én sose tudtam az az elhagyom magam típusú nő lenni, mindig megoldottam mindent az életben egyedül, sose vártam senki segítségére, és nem szenvedtem látványosan meg úgy egyáltalán természetes állapotként éltem meg hogy terhes vagyok.

Panaszom se volt. Szóval lehet többet segített volna, ha elhagyom magam.

2012. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj kedves kérdező, de a férjed nem normális! Hány hetes terhes vagy?


Az én férjem 12 órában dolgozik, én anyósomékkal vagyok otthon. Nem bírom őket, sokszor mennék ide-oda, nézelődni, vásárolgatni. A férjem pedig sokszor nem enged: ne erőltessem meg magam, nehogy rosszul legyek a buszon vagy valahol, úgy jobban fog fájni a derekam és a lábam stb. Napközben fel szokott hívni, hogy hozzon-e nekem valamit munka után... Ha hazajön, mindig megkérdezi, hogy voltam egész nap? Hogy érzem magam? A pocimat mindig megsimogatja, ha a kicsi alszik és nem mozog, el van keseredve, hogy nem érzi... Tegnap pl felébresztette a kicsit... Meg szokta puszilni a hasam... Ha leejtek valamit, gyorsan felveszi nekem... Takarítani, mosni persze én szoktam, valamivel el kell töltenem az időmet...


27 hkm

2012. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!