Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesés 3 napos terhes...

7hetesés 3 napos terhes vagyok. Mi a helyzet az orgazmussal?

Figyelt kérdés
Nem szexelünk a párommal, mert jobb az óvatosság az első 3 hónapban, de orálisan úgy gondoljuk nem lehet baj. Az orgazmussal nem ártok a babának?
2009. jan. 19. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem tiltott el a szextől, akkor nyugodtan együtt lehettek. Ha eltiltott, akkor nem ajánlott az orgazmus sem, mert méhösszehúzódásokat idéz elő, ami vetélést okozhat. De ha minden oké, és a doki sem szólt, akkor nem kell túlaggódni a dolgokat! :) Boldog babavárást és könnyű terhességet!
2009. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia! Az első 3 hónapban én is óvatosabb voltam, de néha-néha volt sex. Én azt tapasztaltam, hogy sokkal intenzívebben sikerült megélnem az orgazmust. De a méh összehúzódásai miatt aggódtam, hogy nehogy ártsak, így csak keveset voltunk együtt. De ahogyan olvasgatom a hozzászólásokat, s az orvosom véleményét is elfogadva, amíg nem keményedsz be fájdalmasan, vagy görcsölsz be utána, addig mértékkel és érzéssel nyugodtan élvezzétek egymást. Minden jót!
2009. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem Egyaltalan nem :) Sot a kozerzetedet javitja boldog leszel tole. ami jo a babanak is :)

A behatolast meg igazan csak az utolso honapokban nem ajanljak v. veszelyeztetett terhesseg eseten. Az elso honapokban nyugodtan elvezzetek egymast , addig amugy sem zavar a poci.:) Kesobbiekben pedig ovatosabban.

2009. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2009. jan. 19. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
a harmadik välaszolonak....bocsi,de az utolso honapokban,hülyesseg hogy nem ajänjäk a "behatoläst",mert ha minden oke,akkor a terhesseg elejetöl a vegeig szabad sexelni,es behatolni is!!Sött akinek nem indul meg a szülese,arra is a behatoläs jo!!
2009. jan. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!