Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14mm petezsák,3.7mm a szikhóly...

14mm petezsák,3.7mm a szikhólyag. Ez normális méret? A doki azt mondta életjelet nem észlel.6 hetes vagyok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
még nincs szívműködés.mikorra hívott vissza?
2009. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Korán mentél.... A kismamák többsége ilyen "türelmetlen", nekem a 3. uh-n volt csak szívhang, ráértem volna 8 hetesen menni, akkor nem idegeskedtem volna:) Nyugi, minden rendben lesz!
2009. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Korának megfelel, még nincs szívhang. Majd 2 hét mulva menj megint, akkor lesz:-)Nekem is már a 3. uhom lesz csütörtökön, 8 hetesen:-)
2009. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nekem ez volt a 3. uh-m. a 2 hét alatt ennyiszer berendelt. azt mondta szerinte nem él. pedig szerintem még fiatal,most látszott először a szikhólyag. 4 nap mulva kell (akkor még nem lesz 7 hetes) és a doki szerint ha akkor sincs, akkor ki kell kaparni...
2009. júl. 21. 20:03
 5/15 anonim ***** válasza:

na én várnék nem csak 4 napot. vagy menj vissaz négy nap múlva és ha azt mondja kaparni kell, akkor még várj 1 hetet és menj másik dokihoz!! hallottam már olyat hogy valakit kaparni akartak és a műtét napján még csináltak UH-t és láss csodást!!élt a baba.

sok sikert!! majd írj hogy mi lesz az eredmény... remélem lesz már szívdobogása a picinek :)

2009. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Magándoki? Minden egyes alkalommal kifizetteti az uh-t? Szerintem csak "fontoskodik" és majd a saját érdemeként könyvelteti el veled, amikor végre lesz szívhang! Mást el sem tudok képzelni, hogy egy doki miért hív vissza alig 6 hetesen 3adjára?! Válts dokit, ez hülye:)
2009. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a sokadik vagy aki ezt mondja. a kórházba járok hozzá uh-ra, ott elsőként behiv, csak magánrendelésekért kér pénzt. hát fura egy fazon.
2009. júl. 21. 20:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző vok: akkor érthetetlen! Csak egy férfi lehet ilyen idióta, nem ráérne még "élettelenséggel" ijesztgetni?! Mindenesetre semmi bajod nem lehet ha még 1-2 hétig húzod az ügyet, még akkor sem ha esetleg tényleg igaza lesz, de akkor meg miért nem mondja konkrétan hogy miért gondolja úgy, hogy nem él a pici? Várj és ha tudsz menj el egy magánrendelőbe másik dokihoz, 5-10e ftot megér hogy más is véleményt mondjon, hátha megtudsz vmi konkrétumot. aztán persze járhatsz kórházi "ingyen-rendelésre" 9 hónapig, egy fizetős uh még semmire nem kötelez!
2009. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen és pár naposan mentem először anno, és még nem volt szívműködés. 2 hét múlva adott újból időpontot az orvos, elmagyarázta, hogy ez idő tájt lesz majd észlelhető, az is lehet, hogy másnap, vagy akár egy óra múlva, de 2 hét múlva minden kiderül, mert addigra meg már biztos, hogy kimutatható. Nehezen teltek azok a napok, de minden rendben lett. Most lesz 6hónapos a kisbaba. 3-4naponta meg végigcsinálni ezt a tortúrát, lelkileg sem éppen kellemes. Csak nehogy ettől a stressztől legyen valami bajod. Ha van alkalmad, inkább várj szerintem is 1 hetet. Sok sikert!
2009. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A méret normális, szerintem minden rendben, velem is így volt, 8 hetesen meg úgy dobogott a szíve hogy csak na, de mindenképpen menj másik orvoshoz a későbbiekben, ez nem jó doki.Barátnőm is megnézette mással egy hét múlva, és minden ok volt, most csak fölösleges a stressz!!
2009. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!