Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 04.19-én volt meg utoljára,...

04.19-én volt meg utoljára, voltam orvosnál és uh látott egy 5mm petezsákot. Ez most normális méret?

Figyelt kérdés
Szerinte kb 3 hetes lehetek, akinek van tapasztalata írjon.2 hét múlva kell újra mennem. Szedek LadeeVitet
2010. máj. 28. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
írjon már valaki!!!
2010. máj. 28. 19:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de nagyon sokat nem tudunk meg belőle, ird meg mikor volt az utolsó menzid, hogy hány hetes lehetsz, kiszámitanánk, aztan ird meg hogy azóta voltal e dokinal? És most mi a helyzet veled? Szívesen válaszolunk, de bővebben kérünk leírást!
2010. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 hetesen 12 mm volt a petezsák! Úgyhogy szerintem neked az 5mm pont jó!!

2010. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ut mensi 04.19.a doki azt mondta 2.napja,hogy kb 3 hetes de 2 hét mulva menjek vissza
2010. máj. 28. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Menzi szerint már 5 hetes elmúltál, és ez teljesen jó méret. Nekem 6 hetesen volt 8 mm-es petezsák, 3 hét múlva kellett visszamennem (hogy már tuti legyen szívhang), akkor tudtam meg hogy ketten is vannak.

Nyugi, minden rendben a méretekkel.

25 hetes ikres kismama

2010. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
párnapja reggel vécére mentem és azt tapasztaltam,hogy a bugyimon egy nagy barna folt van.Elmentem az orvoshoz és írt fel Utrogestan gyógyszert azt szedem már 4 napja és úgy látom elmúlt.Egy picit fáj a hasam alatt mintha meg akarna jönni de nem vészes
2010. máj. 30. 10:57
 7/12 A kérdező kommentje:
a terhességemet még csak én meg a párom tudjuk 9-dikén kell visszamennem az orvoshoz és utána szeretnénk elmondani a szülőknek is a nagy hírt.Meg a munkahelyemen is meg kell mondani a főnökségnek,szerintem nem fognak neki örülni de ez engem nem érdekel.Még nem tudom,hogy milyen formában kell ezt bejelenteni írásba,szóba stb ha valaki tudja akkor segíthetne!köszönöm
2010. máj. 30. 11:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen közöld a főnököddel, hogy kisbabád lesz, nincs semmilyen előírás erre nézve. Felesleges írásban is tudatni, bőven elég, ha szóban közlöd. És gratulálok:)
2010. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. máj. 30. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna :) Nekem is április 19-én volt utoljára, én is Ladeevitet szedek, és sajnos nekem is szednem kell az Utrogestant, mert ma (pont Gyereknapon) kis pecsételő barnás folyást tapasztaltam. Irány az ügyelet, és minden oké, csak ezt szednem kell. Sajnos nem tudom, hogy milyen értékeknek kell lennie, de ne izgulj, minden rendben lesz. Szorítok Neked 9-én, nekem 10-én kell mennem! :) Írj, hogy mi volt!!! A főnöködnek meg jelentsd be nyugodtan, én is ezt fogom tenni, hogy innentől kezdve kíméljenek egy picit. Vigyázz magadra és a Picikére!
2010. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!