Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetesen kislányt tippelt a...

21hetesen kislányt tippelt a doki. Beleéljem magam vagy még lehet hogy kisfiú csak nem volt túl jól látható?

Figyelt kérdés
a környezetemben mindenki fiút tippelt és én is azt éreztem hogy fiú lesz
2012. aug. 13. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
21 hetesen már elég jól látni a nemét,sőt!Ha 14 hetesen kislányt mond,akkor még tippel,de 21 hetesen,ha jól látni,akkor már elég egyértelmű.Ha jól látta,akkor ez már nem fog változni,legalábbis nem hiszem.Az,hogy mit érzel,meg mit képzelnek el neked,még nem azt jelenti,hogy kisfiad lesz...
2012. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A környezeted? Mik ők, jósok? Én sem a megérzéseim, sem az ismerőseimnek nem hinnék, csak a dokinak. :)

És 21 hetesen már nagy százalékkal meg tudják állapítani, ha

mutatja a baba.:)

2012. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony, még akármi lehet :-D
2012. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor biztos, ha kinn van, technika ide, vagy oda!


Különben marhaságnak tartom előre informálódni...

Én egyiknél sem akartam tudni, megtiltottam a dokiknak, hogy megmondják, és nagyon jó volt meglepődni.


Ez sokkal jobb, mint beleélni magad valamibe, aztán csalódni.

2012. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öcsém az utolsó hétig lánynak volt tippelve. Jó mondjuk ez 21 évvel ezelőtt volt, azóta már modernebbek az ultrahangok, 4D, stb. De én nem élném bele magam a helyedben. Akkor biztos, ha már kibújt és meglátod. :) Én addig nem is vásárolnék kék meg rózsaszín cuccokat, mondjuk én amúgy se tervezem ezt a nagyon "csak fiús-csak lányos" vásárlást. Jobban tetszenek a sárga, halványzöld, krémszínű, bézs, halványbarna színek. Azt mindkét nemű babára rá lehet adni, és szerintem sokkal szebb is, mint a rózsaszín meg a kék. Persze jó ha van 1-2 csajosabb, pasisabb szín is, de nem szeretem ha valaki csak ilyeneket hajlandó venni meg ráadni a gyerekre...én majd gondolok a kistesóra is, hogy ha véletlenül más neműek lesznek, rá tudjam adni a nagyobbnak a ruháit is, és ne legyen ciki rózsaszín babakocsiban kisfiút tolni. :)
2012. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyetértek veled kedves utolsó én sem vagyok hive a rózsaszín kék dolognak, bár a kék a kedvenc színem, eddig is csak "semleges" színű dolgokat vettünk, amik vannak rózsaszín cuccaink azokat örököltük. nem sokára megyünk 4dre majd ott pontosítanak
2012. aug. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!