Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet? Baba? 9 hete volt...

Mi lehet? Baba? 9 hete volt utoljára menzeszem.

Figyelt kérdés
Egy hete a teszt negatív lett. Két hete voltam nőgyógyásznál rákszűrésen. Ha terhes lennék, de nem kimondottan úgy vizsgál, hogy babát keres, akkor is észre vette volna? Remélem érthetően fogalmaztam
2009. júl. 21. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Elvileg észre kell vennie, mert terhesen a méh már az elején megnagyobbodik és más lesz a tapintása. Engem elsőre csak kézzel vizsgált egy idős doki mert nincs uh-s végzettsége, de meg tudta állapítani a terhességet.

Viszont nálad a negatív teszt + a doki sem talált semmit, ez inkább más bajra utal. Azért csinálj még 1 tesztet a biztonság kedvéért, de bármi lesz az eredmény, menj vissza a dokidhoz és mondd el hogy mi van. Remélem semmi komoly!

2009. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez elég érdekes!Én is voltam úgy,hogy én se gondoltam,hogy babás vagyok,a 3. hónapban voltam rákszűrésen és nem mondta,hogy terhes lennék!Mondjuk nekem megvolt a menzim.Aztán,mikor gyanúsan nőni kezdett a hasam,akkor csináltam 1 tesztet,ami + lett,visszamentem hozzá.Mint kiderült,azért nem vette észre,mert a beleim mögött volt!

Azt nem értem,hogyha ennyit késik,akkor miért nega a teszted!Szerintem csinálj egy másik fajtát,a dokihoz meg menj vissza,hogy megnézzen UH-n!

Szoritok,hogy baba legyen a dologban!

2009. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a helyzet, hogy van egy 7 hónapos pici fiam és nem szeretnénk még kistesót. Ő 7 hetes volt, amikor megtudtam és akkor már minden tünetet produkáltam. Azaliát szedek, viszont 1szer-2szer elfelejtettem bevenni és reggel pótoltam.
2009. júl. 22. 11:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy terhes vagy, védekeztetek, méhed nem volt megduzzadva, teszted negatív.

Én csinálnék még egy tesztet és vissza is mennék a dokihoz, mert nem biztos, hogy jó, hogy bogyó mellett nem jött meg a mnesid, nehogy valami baj legyen!

2009. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatsz még? Mert pont múltkor hallottam a dokinál, hogy mondta valakinek, hogy amíg szoptat az is teljesen normális ha kimarad 1-1 mensi.
2009. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha háton fekszel már éreznéd a méhedet ha kismama vagy!!! Nézd meg gyorsan! ha eléggé kitapintható és pukli van ott,akkor biza az vagy!
2009. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este két különböző teszt is negatív lett. Szopik még a bébim, igaz nem sok tejem van, csak délben és este cicizik, úgy alszik el. eddig egyszer volt meg szülés óta, ennek már 9 hete és egy hétig tartott. Az a helyzet, hogy a férjem sokat dolgozik, egyedül meg nem szívesen megyek a bébivel nődokihoz, már csak azért sem, mert mit csinálnák addig szegényemmel, amíg a doki vizsgál.
2009. júl. 23. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok. Ha csak egyszer volt meg azóta, az is egy hétig tartott akkor ne izgulj, szerintem nem vagy terhes, de még nem állt helyre a hormonháztartásod.
2009. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!