Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2010. Október 21-én jött meg...

2010. Október 21-én jött meg utoljára a menzeszem. Előző hónapban több tesztet is elvégeztem, mind negatív. Mégis mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Azóta sem jött meg. Voltam UH-on, ezt írta az orvos:

"Az ép kontúrú hólyag mögött rendes nagy uterus, benne 2x4 mm-es endometrium. A méh környezetében körülírt kóros képlet nem ábrázolódik.

3 hét múlva kontroll."


2011. jan. 13. 19:48
 1/2 Manka68 ***** válasza:
Ez elég vékonykának tűnik, mintha ciklus elején volnál. Menj el endokrinológushoz, lehet, hogy hormonproblémád van, és ahhoz ő ért igazán! Amint leírtad, a nődoki csak vár, hogy mi lesz veled, mert nem tudja, mi ez. De egy vérvételből sok minden kiderül!
2011. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20-án megyek kontrollra, nem UH, csak sima nőgyógyász. Azóta sem jött meg... A hátam 2-3 napja eléggé fáj, elfárad, a méhemnél pár napja jobb, most már mind a két oldalt gyakran fájdogál, ilyenkor mintha enyhén lüktető fájdalmat éreznék, hirtelen mozdulatnál nem fájón, csak kellemetlenül de belenyilall. Lassan három hónapja nem védekezünk a párommal. Ha nem baba, akkor nem értem, hogy mi lehet... Bár elvileg a decemberi UH után is teherbe eshettem, akár... de ahhoz még koraiak lennének ezek a tünetek. Én már nem értek semmit... :(
2011. jan. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!