Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken megyek terheléses...

Pénteken megyek terheléses cukorra, de előző nap sokáig fent kell maradnom kb. éjfélig, és ha megéhezem nem gond ha dinnyét eszem?

Figyelt kérdés
Nem akarok estére már nehezebb kaját enni, de ez nem befolyásolja az értékeket?
2009. júl. 21. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Éjfél után már ne egyél.
2009. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána már nem is akarok, de én kb. 19:00-kor eszem utoljára és legkésőbb 21:00-kor már ágyban vagyok, és 2-3 óránként eszem kevesebbet. Ezért kérdeztem hogy ha 19:00 után eszem dinnyét hogy ne egyek nehezet az mennyivel befolyásolja a másnapi értékeimet, mert mindenki azzal piszkál hogy ne egyek dinnyét mert tele van cukorral.
2009. júl. 21. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták,hogy előző nap 19óra után semmit nem ehetek, mert befolyásolhatja az eredményt.Nagyon nehéz kibírni, de csak vizet ihatsz.A dinnye úgy tudom nagy mennyiségű cukrot tartalmaz, úgyhogy semmiféleképpen nem ajánlom előtte.

Boldog babavárást.25 hetes km.

2009. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A görögdinnye egyeltalán nem tartalmaz nagy mennyiségű cukrot, össz-visz 6g ch van 100g dinnyében. Viszont gyorsan emeli a vércukor szintet. Én diétán vagyok cukor miatt és mivel 6-szor kell ennem egy nap az utolsó kajám 22.30-kor szinte mindig dinnye szokott lenni, mivel olyan későn mást nem szívesen eszem csak gyümölcsöt. Reggel 7-re a legmagasabb cukor értékem dinnyeevés után 5,5 volt, ami szerintem nem számít soknak, alapból is akörül szokott mozogni az éhgyomri cukrom. Én csak azért nem enném a helyedben, mert én is úgy tudom este 7 után cukorterheléses vizsgálat előtt nem célszerű falatozni.
2009. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Az utolsó választ írtam én.Ha a terhelés előtti 12 órában bármit eszel, az nagyon ki fog hatni a terheléses értékre, nem beszélve arról, hogy ha eszel, tuti rosszul leszel a cukros víztől, mert pluszba még az is megnyomja a cukrod.Nem hiába így van kitalálva ez a vizsgálat és előkészületei.Egyszer ki lehet bírni, hogy nem eszik az ember 12 órát, a baba fontosabb, minthogy egy fals eredmény miatt további felesleges és még kellemetlenebb vizsgálatoknak tedd ki magadat.

2009. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!