Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ezekhez az adatokh...

Mit szóltok ezekhez az adatokhoz? Uh méretek 27 hét 3 naposan.

Figyelt kérdés

BPD: 74,6 mm

AC: 256, 4 mm

FL: 53,6 mm


2012. aug. 13. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én babám 27 hét 1 naposan bpd 69mm ac 237,2mm fl 52,4
2012. aug. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesek.:)
2012. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor nem túl nagy, ugye?

Az első válaszoló babája sem sokkal kisebb úgy látom... :-)) A te babád kisfiú, vagy kislány?

2012. aug. 14. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Ezek a 2. babám uh-adatai, már megszületett, 40 hét 6 naposan 3830 gr 57 centivel.

Az első babám 27 hetes adatai is kb ennyi volt, de azt most nem találtam meg hirtelen. Ő 39 hét 3 naposan született 3450 gr 56 cm.

Mindketten lányok.

2012. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzájuk!

Azért aggódom kicsit a méretei miatt, mert én nagyon pici vagyok, és szeretnék simán szülni. De az apukája nagy baba volt, szerintem rá fog ebben hasonlítani.

Egyébként pedig a kisfiam úgy tünik megoldja ezt a problémát, ugyanis faros, és már lassan 28 hetesek vagyunk, nem lesz helye már megfordulni. Azért még reménykedem....

Gyakran vagyok négykézláb ha nagyon mocorog, ezt javasolta az orvos, hogy így tudok neki segíteni... hát nem tudom

2012. aug. 14. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

1.

Ne aggódj, bőven van ideje megfordulni.

Én most a 3.babát várom, 27 hetesen még faros volt, 30.heti uh-ra már fejvégű, pedig ő sokkal nagyobb baba mint az első kettő.

Amiatt se aggódj, hogy te pici vagy, nem ettől függ, hanem hogy tágulsz majd.

Én vékony magas keskeny csípőjű vagyok, mégis simán megszültem a két babámat, nagyon gyorsan és szépen és könnyen (remélem a 3. is ilyen lesz). Szó se volt császárról, pedig hát ők sem voltak pici babák.

Ne aggódj :)

2012. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!