Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 8mm es petezsák?...

Normális a 8mm es petezsák? Embriót nem ír.

Figyelt kérdés
a menstruációm szerint(jun24)8hetes és egy napos vagyok.a papíromon 6 hetes szerepel.ez hogy van?és nem kéne már embriónak lenni?és a szívhangnak is?!
2012. aug. 13. 23:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi,7hét és egy nap
2012. aug. 14. 08:18
 2/17 anonim ***** válasza:
pontosan mi van a papíron? 7 hetesnél már embriót is kell,h írjon.
2012. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 7 hetesen egy 12 mm-es petezsákot láttak,magzati elem nélkül.

Nem lehetett tudni lesz-e baba vagy sem.

3 hét múlva hívtak vissza kontrollra,de én nem bírtam addig várni,2 hét múlva visszamentem egy másik dokihoz aki uh-ra küldött.

Ott már 19 mm-es volt az embrió,szívhangja is volt:-)

2012. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,véletlenül elküldtem,pedig még nem fejeztem be:-)

Szóval azóta már 9 hós a kisfiam.

Tehát nekem nem úgy történt ahogy egyébként szokott,elméletben már 6 hetesen kell lennie szívhangnak is.

Úgyhogy bízz benne,én is azt tettem.

Egyébként az orvos nem mondott semmit?Hogy szerinte normális e?Mikorra rendelt vissza?

2012. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel, 2-3 hét és kiderül, mi a helyzet! Ne idegeskedj, és vigyázz magadra! Ha valóban csak 6 hetes, akkor egyáltalán nem baj, ha 8 hetes, akkor sincs még veszve semmi. Drukkolok!
2012. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 5+5hetesen voltam, a papíron az áll petezsák 10mm, a doki mondta is hogy 1cm a petezsák és ott volt benne a baba és a szikhólyag. 4 hét múlva megyek vissza, akkor leszek 9+3hetes, akkor már tutti többet ír majd a papírra, meg lesz szívhang is. Szerintem ne aggódj és légy türelemmel.

Amúgy 8mm kicsi egy picit nem?

2012. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szia. Ennyi idősen már látnia kellett volna a babát az orvosnak. Nálunk már 5hetesen volt szívhangja a babánknak és látta is a szikhólyagot a petezsákban. de az is lehet hogy neked később volt a peteérésed. Mi pontosan tudtuk hogy mikor volt.
2012. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 7+5hetesen voltam először dokinál, 6mm volt a petezsák, és már az embrió is látszott.
2012. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lányok, az hogy kinek hány hetesen hány mm volt, teljesen egyéni, ne hozzátok a frászt szegényre! Az, hogy látható a petezsák, mindenképpen pozitív. Ha van szó szikhólyagról is, akkor meg lehet örömködni! Általában a hatodik héttől látszik a szikhólyag. Gondolom ez volt az első uhd, így ne izgulj! A következőn már sokkal többet fog mondani a doki! Valamint te a terhességed korát számolod a 8 héttel, míg a doki a magzat korát a 6 héttel! És a terhességi kor szabályos ciklusnál mindig két héttel több a magzat koránál! Ne aggódj!
2012. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2hétre rá rendelt vissza,de fel is hívtam másnap,hogy biztos jó -e ez,azt mondta,6hetesnek megfelelő a szint.csak volt egy missed ab. -m egy éve a 9.héten.azokon a papírokon,7hetesen volt embrió,de7 mm-es petezsákban.már csak másfél hét és kiderül...
2012. aug. 16. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!