Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Anyós kérdés.

Figyelt kérdés
Nagyon jóban voltam a párom szüleivel, voltak közös programok meg minden, de bejelentettük az unokát és azt mondták anyagilag nem, de lelkileg támogatni fognak minket (az anyagi támogatást nem is igényeltük, nem tudom miért hozták szóba). Azóta eltelt fél év és egyszer sem kérdezték meg azt sem hogy mégis mi van velem, nem is találkoztunk. Ez azért van mert kiderült hogy ők is babát vártak aki sajnos elment :-( Próbáltam megérteni az anyósom mert nekem is fájna más terhességét látni vetélés után (ráadásul első babája lett volna, nem a párom vér szerinti anyja), de úgy érzem nem ezt érdemlem, és fáj minden egyes alkalom mikor a párom átugrik hozzájuk :-( Azt sem tudom meg fognak-e látogatni a szülés után, de ha meg is teszik van bennem egy tüske és én sem tudom akarom-e látni őket ezek után, de mégis csak ők is a családomhoz tartoznak... Ti hogy állnátok hozzájuk ezek után?
2012. aug. 14. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem mész el hozzájuk? Azért egy baba elvesztése rettentően megviseli az embert. Én sem láttam szívesen terhes nőket, amikor velem is megtörtént.

Talán idő kell még neki, és talán neki meg az fáj, hogy te nem mész és nem érdeklődsz a hogylétéről.

2012. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kifelejtettem hogy egyszer átmentem, de elkezdett velem ok nélkül üvöltözni, elhordott mindennek és ezek után szépen megkért hogy ne menjek át. De nem csak ez a rész bánt, hanem hogy a párom apját is befolyásolja ezzel, mert ő sem kérdezte meg egyszer sem hogy jól vagyunk-e. Nem azt várom hogy jópofizzon meg nem odaköltözni akarok de annyi jólesett volna hogy havonta 1x megkérdezik, akár telefonon hogy rendben vagyunk-e.
2012. aug. 14. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalon voltam én vesztettem el a babám és a sógornömmel kellet találkoznim aki ugyanakkor szült mikor én szültem volna, hát mit mondjak pár zsepit mindig telesírtam, most újra babát várunk de még mindig ott vannak a rossz emlékek. Szerintem légy vele türelmes, kedves, de ne túlzotan nehogy azt higgye sajnálod, próbálj meg barátkozni, bár nem biztos, hogy nagyon szeretné akkor ne erőltesd, az idő majd segít, más nem nagyon, mindenesetre semmiképpen ne haragudj rá!
2012. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mindezt megértem, de ha az én terhességem látványa annyira fájdalmas neki, akkor az hogy a 3hónapos unokahugát heti szinten látogatja, és a kórházba is bement hozzá, meg a terhessége alatt is is találkozott a sógornőjével az nem fájt neki? Csak az hogy nekem babám lesz?
2012. aug. 14. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Figyu, mi nem ismerünk titeket, folyton hozzáteszel egy +sztorit a kommentekben...így elég nehéz okosat válaszolni :D
2012. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert igyekeztem röviden összefoglalni, mi a helyzet... De mostmár nincs semmi más információ, ennyi az egész. Csak nem tudom mégis miért álljak én kedvesen hozzájuk, mikor 7hónap után amíg levegőnek néztek, beállítanak majd az unokához jópofizni, mikor engem az abortuszra akart rádumálni...
2012. aug. 14. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is a másik oldalon voltam, vetélés után, kettő után ráadásul, és egy év sikertelen próbálkozás után egy újabb terhességre,a sógornőm terhes lett.A szüléséig alig bírtam ránézni, látni hogy kerekedik a pocakja...Én is a poklot jártam meg, nagyon nehéz volt, és hiába akartam, nem tudtam hozzá közeledni, nagyon megviselt, azóta sem jó emlék ez az egész, bár rendeződött a viszony, megértett valamennyire, de az emlékek megmaradtak.Azóta nekem is lett babám.
2012. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami veled történt... Az élet kegyetlen tud lenni sajnos :-( De hidd el nekem sem túl jó érzés a másik oldalon lenni. Meg feltételezem te nem hangoltad a sógornőd ellen az egész családot a fájdalmad miatt.
2012. aug. 15. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Nalunk hasonlo a szitu csak sajnos a noveremmel.

Nekem mar van egy 3 eves fiam. Az O szuletese utan 1 evvel ment ferjhez a noverem es azota 4 vetelese volt :(

Most legutobb azt mondtak neki az orvosok,hogy nem valoszinu,hogy lehet babajuk.

Januar elejen kezdtunk probalkozni, akkor beszeltem a noveremmel(mindketten kulfoldon elunk de nem ugyanabba az orszagba) es kerdezte,hogy nekunk lesz-e masodik babank mostanaba? Mi nagyon jo visznyba voltunk ezert mondtam,hogy ez az elso probalkozos honapunk.

Januar vegen pozitivat teszteltem. Par nap mulva megint beszeltunk skypon es ugy dontottem,hogy elmondom neki nehogy egy masik csaladtagtol tudja meg.

Azota sem keresett meg pedig mar a 34.hetet toltom holnap(szeptember vegen szulok).

En az elejen teljesen megertettem,hogy nem akar velem beszelni,gondoltam,hogy nagyon fajhat neki. Ezert egy ideig nem kerestem. De mostanaba tobbszor irtam neki, direkt ugyhogy a fiamat meg a pocaklakot meg sem emlitettem de egyszeruen semmire se reagal.

En megertem Ot csak annyira hianyzik a noverem akivel mindig joba voltunk es akivel mindig mindent megbeszeltunk egymassal.

Sajnos ez van :(

2012. aug. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, tudom milyen egy családtagot elveszíteni, nekem családom sincs. Szüleim elváltak, anyámat az új élete köti le egy messzi városban, az apámat meg az hogy anyámnak új élete van... Nekem a párom családja volt az új családom. Van 2 kisebb testvére is. És egyik napról a másikra ők is megszűntek létezni, teljesen magamra maradtam :-( attól függetlenül hogy nekem megadatott hogy gyerekem lehessen én teljesen együttérzek azokkal akiknek nem sikerül. Csak elképzelni tudom milyen fájdalom lehet :-( Kívánom hogy a testvérednek is megadasson ez a csoda!
2012. aug. 16. 03:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!