Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is kifolyik/kifolyt az...

Nektek is kifolyik/kifolyt az Utrogestan?

Figyelt kérdés
Csak olyan mélyen tudom felrakni, amekkora az ujjam. Reggel nagy mennyiség folyik ki belőlem, meg a reggel felrakott is jön ki belőlem egész nap. Ilyen fehér krémes cucc. Nem baj, hogy kifolyik? Használ így?
2012. aug. 15. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én feküdtem használat után egy órát, de úgy is kifolyt. Szerintem így is használ. A folyasod is felerősödhet tőle, az is rásegít.
2012. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia, nekem is kifolyik, és mindig csodálkozom rajta, hogy azokból az apró kapszulákból honnan jön annyi "cucc"

Én is fekszem valamennyit felrakás után, de ahogy felkelek elkezdődik, és egész nap tart...

Ettől függetlenül biztosan használ, mert a szükséges mennyiség az gyorsan felszívódik. Én barna folyás miatt kaptam, és kérdeztem is a dokitól, hogy a folyás miatt hogyan tud felszívódni, nem-e folyik ki azzal együtt, de azt mondta, hogy nagyon hamar felszívódik, még előtte mielőtt kifolyhatna.

Én már 6 hete használom, alig várom, hogy végre ne kelljen többet...

2012. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak a vivőanyag távozik, a kapszula belsejében lévő olaj azonnal felszívódik!!


Borzalmas amúgy, én is nagyon utáltam...

2012. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én meg dolgoztam végig, használni kellett és hiába folyt ki (nyilván feküdni csak reggel-este tudtam, de délben is kellett) mégis elegendő szívódott fel - hiszen már 37 hetes vagyok :-)

Szóval nyugi, tutira használ!!

Nyugodt, boldog 9 hónapot Neked!

2012. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát már én is nagyon unom, pedig még csak a 7. hétben vagyok. De a babáért mindent! Csak zavaró, mert hiába a tisztasági betét...
2012. aug. 15. 12:42
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! És nektek is boldog babavárást!

Hát feküdni nekem sincs időm, 7től 4ig dolgozom, utána ott a háztartás stb...

2012. aug. 15. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:

ez feltevős izé??? ma hozza haza a párom, nekem is felírták vérzés miatt.. azt hittem kapszula és lenyelni kell.. francba, utálni fogom! de mindent a babóért! :$

8hkm

2012. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen Zsófi, bogyó amit fel kell helyezni reggel-este... Én is utálom nagyon.
2012. aug. 16. 07:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3x2-t kellett használni, de kibírjátok, a szájon át szedős durva mellékhatásokkal jár, ráadásul csak a 12. hétig kell csinálni, fogjátok fel úgy, hogy biztonságot ad!!
2012. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
végülis szájon át szedőset hozott az ember. egy ismerős is szedte és ő is mondta, hogy nagyon szarul volt tőle. kíváncsi vagyok, hogy mikor jelentkeznek a tünetek. tegnap este vettem be az elsőt, eddig semmi bajom. remélem így marad!
2012. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!