Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy elhal egy...

Létezik olyan, hogy elhal egy terhesség (4 hét, pár nap épp látszott a szikhólyag uh-n), és az Utrogestan használata miatt 4-5 napra rá még mindíg semmi vérzés vagy görcs?

Figyelt kérdés

Ha valakinek konkrét tapasztalata van, és nagyjából a napokat is tudja, megírná? Holnap derül ki hogy mi van velem (több orvos sem tud vagy akar mit mondani), de nagyon félek, ez ad egy kis reményt egyedül.

Tényleg konkrét tapasztalatokat, és nem véleményeket várok! Köszönöm.



2012. aug. 11. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem kb 5-6 hetesen halt el, semmi tünete nem volt, 8 hetesen UH-n mondták, hogy ez semmi, sajnos csak szikhólyag volt egy felszívódó babával. Kontroll 3 nap múlva, hátha nő. Ott már még kisebb volt, 2 nap múlva műtöttek. :(
2012. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont ma beszéltem a férjem egyik barátjának a feleségével, aki mesélte,hogy anno neki is volt egy terhessége,ami kb. a 8. hét körül halt el, de csak 11 hetesen vették észre.

Se görcs, se vérzés nem volt!

2012. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem ez történt tavaly novemberben. Először az 5+3 napon voltam, petezsák volt, benne szikhólyag nem ábrázolódott. Mondták hamar jöttem, menjek a 9-10. hét körül. A 10. héten voltam uh-on, mondták, nagyon kicsi, áramlás van körülötte. Adtak nekem is utrogestant következő héten kellett menni, hogy megnézzék mennyit nőtt. Hát nem nőtt semmit. Másnap mennem kellett kórházba, ahol újra megnézték (mert több orvosnak kell kimondani, hogy elhalt a terhesség)meg is volt a műtét. :(

De az én esetemben még az 5+3 uh-on nem látszott a szikhólyag. Éreztem is, hogy baj van.

Nem volt se görcs, se vérzés.


Bízz benne, hogy veled ez nem történik meg.

Hány hetes vagy most?

2012. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma vcan a 33. ciklusnap. A 28.-on teszteltem pozitívat, a 30.-on egy negatívat és egy alig látható pozitívat. A 32. napon mentünk ultrahangra, holnap, a 34.-en lesz kontroll, de már másik orvos néz. Szikhólyag van, de a béta hcg 2....
2012. aug. 11. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
hát annyit mondok, nagyon szorítok!!!!!!!!!!!! majd írj
2012. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én a 30. nap körül kezdtem érezni hogy baj van, bár nyilván belejátszottak a tesztek is.

Tegnap végleg kimondták hogy nem fejlődött tovább, sem az UH, sem az ismételt vérvizsgálat alapján. Már csak az a bajom, hogy még nem kezdtem el vérezni, bár nyilván pár nap és eljön az is. Teshességi tünetem azóta semmi, tegnapelőtt éreztem utóljára a hasam picit feszülgetni, azóta csak a melleim fájnak, de nem igazán úgy ahogy eddig. LEgalább már ne éreznék semmit, elég rossz ez így. Az utóbbi 3 napban elsirattuk, remélem ha túl leszek a menstruáción, teljesen tiszta lappal tudjuk kezdeni a dolgokat, és nem nyomja rá a következő terhességem elejére a béllyegét.

2012. aug. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!