Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+6 hetesen ez normális?...

18+6 hetesen ez normális? Irnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha aggôdom mert olyannak érzem a méhemet mintha vmi tégla lenne benne. Nehéznek, teltnek érzem. Feszìtő érzés és mintha izomlàz lenne belül. Mostanàban sokat van bedugùlva az orrom, és ha tüsszentek nagyon kellemetlenül belenyìlal odalent, mintha szét akarna szakadni. Az étvàgyam sem nőtt, még inkàbb nem érzem azt.h ennem kéne. De a legjobban a méhem " zavar" . Kellemetlenül fàjdogàl.
2012. aug. 15. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, sőt ettől már csak rosszabb lesz ahogy nő a súly, nő a teher is, étvágytalanság nekem is volt, az a lémnyeg hogy egyél ha nincs étvágyaid akkor is, egyébként hamarosan meg fog jönni :D én kb 20 hetesen már megettem volna bármit csak ehessek :D
2012. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szednél esetleg, akkor szedjél magnéziumot, mondjuk magnerotot. Attól jobb lesz, nem lesz az az izomlázszerű fájdalom. Nekem sokat segített.

Kitartás!


26 h km

2012. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!