Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye jó ez az érték? Nektek...

Ugye jó ez az érték? Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
17 hetesen C3000 volt,most 20 hetesen C2000-t írtak a kiskönyvembe!tudom,hogy mind a kettő teljesen zárt érték,de miért rövidült 1 cm-rel a méhszájam 3 hét alatt?ugye nincs baj?nektek volt ilyen?
2012. aug. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvostól ott és akkor kellett volna megkérdezni. De nem, nem normális. Fogadott orvosod van?
2012. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,sztk-s!de most nem az rendelt,akihez eddig jártam!nem mondott,amúgy semmit,hogy baj lenne vagy valami!nem görcsölök meg semmi...akkor most mire gondoljak?valaki nyugtasson már meg!
2012. aug. 15. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:

A legfontosabb hogy ne pánikolj! Ne idegeskedj! De az elsőnek igaza van, az orvostól kellett volna megkérdezned hogy ez mit jelent, mi a következménye, stb.


Mikor mész legközelebb dokihoz? Esetleg hívd fel és kérdezz rá.

2012. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért nem kérdeztem meg ott,hogy miért ennyi az érték,mert mikor hazajöttem,akkor vettem csak észre,hogy ezt írta a kiskönyvembe...mivel sztk-s orvosom van-tehát nem fogadott-,így nincs meg a telefonszáma...olyasmire gondolok,hogy mivel most másik doki volt-helyettesítő és idősebb-,lehet,hogy vékonyabbak az újjai és azért lett most ez az érték kevesebb!vagy ez nem határoz?
2012. aug. 15. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Én visszamennék akkor az sztk-s orvoshoz, vagyis a nőgyógyászaton aki éppen ott van, majd az elmagyarázza. Ezentúl legyél körültekintőbb, mielőtt kilépsz az orvostól, mindig nézz bele a könyvedbe!
2012. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez badarság! :)


Hányadik kerültbe tartozol? Minden SZTK-nak van egy körzeti száma, egy betegfelvétel, akár a neten is rátudsz keresni. Hívd fel azt a számot és kérd a te orvosodat. Vagyis azt, aki ezt az értéket megállapította. Mond meg neki hogy csak most láttad meg és érdeklődnél hogy mit jelent?


Ezek után jobban figyelj oda. Én még a rendelőben átszoktam nézni a papírokat hogy mit írt oda.

Boldog Babavárást!

40+3 hkm

2012. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felhívtam a védőnőmet!azt mondta,hogy ne idegeskedjek,mert az a doki,aki most helyettesített mindenkinél kevesebbet ír,mint amennyit az előző dokik mérnek!
2012. aug. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!