Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 37 hetesen méhszáj érték...

Ha 37 hetesen méhszáj érték 3100 (vagyis a külső van csak nyitva egy ujjnyira), akkor megint valószínű, hogy hosszú és nehéz szülésem lesz?

Figyelt kérdés

Az elsőt túlhordtam 10 nappal :(Nála még a vajúdás kezdetekor vagyis 3 órája voltak 10 majd 5 perces fájásaim, bő egy ujjnyira voltam csak nyita. Az első fájástól 17 óra telt el,míg a karomban tarthattam a lányom.


Most is ilyen nehéz szülésre számíthatok. Itt olvasgattam, és sokaknak már szépen nyílik a méhszáj a 36. héttől..:(


2012. aug. 6. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem jelent semmit. Nekem a 40. héten totál zárt méhszájam volt, 10 nappal később burokrepesztéssel indították az első babámat, 5,5 óra alatt megszületett.

Most 38+4 vagyok és most is zárt a méhszájam még. Ennek ellenére bízom a hasonló "könnyű" szülésben.

2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem függ össze, minden szülés más és más!


Kérd meg a picit, hogy gyorsan bújjon majd ki és koncentrálj arra, hogy most könnyű és szép lesz!


Sikerülni fog, szívből kívánom!

2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sztem nem így van. Az elsővel három ujjnyira voltam nyitva mire szülőszobára kerültem, ott leálltak a fájások így burokrepesztést csinált a doki így két óra múlva meglett a kisfiam. A másodiknál egy ujjnyira voltam nyitva amikor óriási fájásokkal bementem a szülőszobára, nem volt se burokrepesztés, se semmi és másfél óra múlva kint volt a második kisfiam is. Szóval a második szülés nekem sokkal gyorsabb volt, de intenzívebben jöttek a fájások és sokkal jobban is fájt. Elvileg minden további szülés gyorsabb, de erősebbek a fájások. Legalábbis eddig mindenkitől ezt hallom és tapasztaltam is, úgyhogy ne aggódj ez biztos gyorsabb szülés lesz!
2012. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő.Egy ujjnyira voltam nyitva,mikor elfolyt a magzatvizem.Ez éjjel 1-kor volt.Mire beértünk a kórházba fél kettő volt.Tök vidám voltam,még fotó is készült,hogy én még a szülőszobán is nevetek.(Vidám természet vagyok.)Ekkor még fájásaim sem voltak.Mire beindult a szülés úgy igazán,hajnali 5 óra volt.Még mindig egy ujjnyira.Na,akkor már jöttek a fájások.Nem tágultam.Az orvosom azt mondta 12:00-kor meg lett volna a lányom,ha 11:30-kor nem császároznak,mert leesett a babám szívhangja.Tulajdonképpen 7 óra alatt megszültem volna,1 ujjnyival.Hozzáteszem túlhordtam,már rég indítani kellett volna,41.hét volt.
2012. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!